a 2009

Charakteristika čistých experimentálních výrobních prostor v podmínkách správné výrobní praxe.

SMEJKALOVÁ, Jana, Jaroslav MICHÁLEK a Roman HÁJEK

Originální název

Název česky

Název anglicky

The characteristic of the experimental clean areas under GMP conditions.

SMEJKALOVÁ, Jana, Jaroslav MICHÁLEK a Roman HÁJEK

Vydání

Bioimplantologie 2009, 2009

Jazyk

čeština

Typ výsledku

Konferenční abstrakt

Obor

30102 Immunology

Stát vydavatele

Utajení

není předmětem státního či obchodního tajemství

Organizační jednotka

Lékařská fakulta

978-80-7392-090-6

Klíčová slova česky

správná výrobní praxe, čisté prostory

Klíčová slova anglicky

Good Manufacturing Practice, clean areas
Změněno: 25. 3. 2009 10:20, Ing. Gabriela Petrovičová

ORIG EN

V originále

Masarykova univerzita představuje unikátní pracoviště pro obor imunoterapie. V  Čistých prostorách vyrábí novou, netoxickou léčbu pro onkologii – protinádorové hodnocené léčivé přípravky. Disponuje povolením k výrobě léčivých přípravků v oblasti Výroba autologních a alogenních léčivých přípravků kultivací imunokompetentních buněk in vitro a je držitelem „Certifikátu SVP pro výrobce“, (správná výrobní praxe).

Anglicky

Masaryk University represents the unique placement on the field of immunotherapy, manufactures of novel and relatively non-toxic treatment for cancer disease - investigational medicinal product. MU is holder of Issuance in manufacturing licence for medicinal products in area of manufacturing of autologous and allogeneic investigational medicinal products using the cultivations of immunocompetitive cells in vitro and the Certificate of GMP Complience of Manufacturer.

Návaznosti

LC06027, projekt VaV
Název: Univerzitní výzkumné centrum - Česká myelomová skupina (Akronym: LC MGUS)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Univerzitní výzkumné centrum - Česká myelomová skupina (URC - CMG)