NESHYBOVÁ, Jarmila. Rozšířenost nástrojů kvality v české územní samosprávě - předvýzkum projektu "Analýza vlivu nástrojů kvality na rozpočty ÚSC". In MEKON 09. 1. vyd. Ostrava: Ekonomická fakulta VŠB - TU Ostrava, 2009, 8 s. ISBN 978-80-248-2013-2.
Originální název Rozšířenost nástrojů kvality v české územní samosprávě - předvýzkum projektu "Analýza vlivu nástrojů kvality na rozpočty ÚSC"
Název anglicky Quality Instruments Width in the Czech Local Government - Pre-research of Project "The Analysis of Quality Instruments Influence on Municipal Budgets"
Autoři NESHYBOVÁ, Jarmila (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání 1. vyd. Ostrava, MEKON 09, 8 s. 2009.
Nakladatel Ekonomická fakulta VŠB - TU Ostrava
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 50600 5.6 Political science
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14560/09:00035675
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
ISBN 978-80-248-2013-2
Klíčová slova česky územně samosprávný celek;nástroje kvality ve veřejné správě
Klíčová slova anglicky municipal authority;quality instruments in public administrative;question-form; experiential investigation
Štítky experiential investigation, municipal authority, Question-form
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Ing. Jarmila Beránková, Ph.D., učo 62863. Změněno: 27. 1. 2011 20:52.
Příspěvek uvádí základní informace o projektu Analýza vlivu nástrojů kvality na rozpočty územních samosprávných celků, tedy o cílech projektu, metodách pro jeho vypracování a časovém plánu. Téma projektu koresponduje s tématikou disertační práce autorky. Součástí tohoto textu jsou také graficky zpracované výsledky provedeného šetření, které napomohlo výběru vhodného souboru úřadů, jež byly osloveny.
Anotace anglicky
This article presents base information about the project The Analysis of quality instruments influence on municipal budgets, including the project aims, methods of handling and time-schedule. The project point is conformed to the authoress thesis theme. A part of this trial is graphically treated finding of survey that was instrumental to select suit municipal authorities group, which has been addressed.
Návaznosti
GA402/08/1158, projekt VaVNázev: Implementace nových nástrojů řízení veřejných výdajů na regionální úrovni v ČR
Investor: Grantová agentura ČR, Implementace nových nástrojů řízení veřejných výdajů na regionální úrovni ČR
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 12:12