KUKLETOVÁ, Martina, Kristína MUSILOVÁ, Zdeněk BROUKAL, Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ a Lubomír KUKLA. Analysis of oral health data from 13-15 year-olds from the ELSPAC study. In 14th Annual Congress of the EADPH. 2009.
Originální název Analysis of oral health data from 13-15 year-olds from the ELSPAC study
Název česky Analýza dat orálního zdraví u 13-15-letých dětí ze studie ELSPAC
Autoři KUKLETOVÁ, Martina, Kristína MUSILOVÁ, Zdeněk BROUKAL, Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ a Lubomír KUKLA.
Vydání 14th Annual Congress of the EADPH, 2009.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Portugalsko
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova česky ELSPAC; stav orálního zdraví; DMFT; gingivální index; ortodontické anomálie
Klíčová slova anglicky ELSPAC; oral health status; DMFT; gingival index; orthodontic anomaly
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: prof. MUDr. Lydie Izakovičová Hollá, Ph.D., učo 734. Změněno: 6. 11. 2009 13:51.
This study’s aim was to analyze the oral health state data obtained from 13-15 year old children from the ELSPAC group (European Longitudinal Study of Pregnancy and Childhood) monitored in Brno city.
Anotace česky
Cílem této práce je analýza dat orálního zdraví získaných od 13-15-letých dětí ze studie ELPAC (Evropská longitudinální studie těhotenství a dětství) monitorovaná v Brně.
Návaznosti
NR8394, projekt VaVNázev: Stav orálního zdraví u dětí sledovaných v programu ELSPAC Brno
Investor: Ministerstvo zdravotnictví ČR, Stav orálního zdraví u dětí sledovaných v programu ELSPAC Brno
1M0528, projekt VaVNázev: Stomatologické výzkumné centrum