REISSMANNOVÁ, Jitka, Alice PROKOPOVÁ, Lenka PROCHÁZKOVÁ a Radim SLANÝ. KALOKAGATHIE - Fórum vychovy ke zdraví XIV. 2011.
Originální název KALOKAGATHIE - Fórum vychovy ke zdraví XIV.
Název česky KALOKAGATHIE - Fórum vychovy ke zdraví XIV.
Název anglicky KALOKAGATHIE, Health Education Forum XIV.
Autoři REISSMANNOVÁ, Jitka (203 Česká republika, garant, domácí), Alice PROKOPOVÁ (203 Česká republika, domácí), Lenka PROCHÁZKOVÁ (203 Česká republika, domácí) a Radim SLANÝ (203 Česká republika, domácí).
Vydání 2011.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14410/11:00052190
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky Výchova ke zdraví - výuka výchovy ke zdraví - učitelé - základní školy - střední školy - pedagogická fakulta - začlenění problematiky ochrany a podpory zdraví do výuky.
Změnil Změnil: Mgr. Radim Slaný, učo 174486. Změněno: 5. 4. 2012 10:49.
Svým obsahem odborná konference s mezinárodní účasti vycházela z programu Světové zdravotnické organizace Zdraví pro všechny v 21. století. Cílem konference bylo zvyšovat odbornou kvalifikaci a kompetenci pedagogů i dalších pracovníků, kteří se v dané oblasti věnují dětem a mládeži. Vybraní odborníci zde prezentovali i své nové výzkumné výsledky v oblasti výchovy ke zdraví. Pedagogická fakulta MU je každoročně spolupořádající organizací této konference.
Anotace anglicky
The content of the expert conference with international participation was based on the World Health Organization policy framework named Health for all in the 21st century. The aim of the conference was to improve qualifications and competences of teachers and other professionals who work with children and youth in the particular field. In the conference chosen professionals presented their new scientific findings from the health education field. Yearly, the Faculty of Education, Masaryk University becomes one of the organizing partners of the conference.
Návaznosti
MSM0021622421, záměrNázev: Škola a zdraví pro 21. století
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Škola a zdraví pro 21. století
VytisknoutZobrazeno: 16. 4. 2024 13:42