MATOUŠEK, Aleš, Martina KUKLETOVÁ, Drahomír HORKÝ a Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ. Electron microscopic study on hybrid layer in primary teeth. In 23th Congress of the International Association of Paediatric Dentistry - in International Journal of Paediatric Dentistry 2011, 21 (Suppl.1), p.23. ISSN 0960-7439. 2011.
Originální název Electron microscopic study on hybrid layer in primary teeth
Název česky Elektronová mikroskopická studie hybridní vrstvy u primární dentice
Autoři MATOUŠEK, Aleš, Martina KUKLETOVÁ, Drahomír HORKÝ a Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ.
Vydání 23th Congress of the International Association of Paediatric Dentistry - in International Journal of Paediatric Dentistry 2011, 21 (Suppl.1), p.23, 2011.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Řecko
Impakt faktor Impact factor: 1.008
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova česky electronová mikroscopie; hybridní vrstva; primární dentice
Klíčová slova anglicky electron microscopy; hybrid layer; primary dentition
Změnil Změnila: prof. MUDr. Lydie Izakovičová Hollá, Ph.D., učo 734. Změněno: 12. 9. 2011 10:37.
Our study on submicroscopic structure of hybrid layer in primary dentition formed after usage of total- and self- etching techniques demonstrated no essential morphological difference between the adhesives used. Self etching techniques may be recommended for esthetic fillings in primary dentition.
Anotace česky
Naše studie mikroskopické struktury hybridní vrstvy u primární dentice po použití totální- a samoleptací- techniky neprokázala podstatné morfologické změny mezi použitými adhesivy. Samoleptací techniky můžeme doporučit u primární dentice.
Návaznosti
1M0528, projekt VaVNázev: Stomatologické výzkumné centrum
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Stomatologické výzkumné centrum
VytisknoutZobrazeno: 16. 4. 2024 06:06