PLEVOVÁ, Karla, Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ, Boris TICHÝ, Kateřina BURČKOVÁ, Jitka MALČÍKOVÁ, Šárka PAVLOVÁ, Yvona BRYCHTOVÁ, Michael DOUBEK, Jiří MAYER a Šárka POSPÍŠILOVÁ. Analýza biklonálních /bifenotypických případů chronické lymfocytární leukemie. In XXV. Olomoucké hematologické dny s mezinárodní účastí v Transfuze a hematologie dnes. 2011. ISSN 1213-5763.
Originální název Analýza biklonálních /bifenotypických případů chronické lymfocytární leukemie.
Autoři PLEVOVÁ, Karla, Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ, Boris TICHÝ, Kateřina BURČKOVÁ, Jitka MALČÍKOVÁ, Šárka PAVLOVÁ, Yvona BRYCHTOVÁ, Michael DOUBEK, Jiří MAYER a Šárka POSPÍŠILOVÁ.
Vydání XXV. Olomoucké hematologické dny s mezinárodní účastí v Transfuze a hematologie dnes, 2011.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Bc. Kateřina Kolesová, učo 112275. Změněno: 18. 10. 2011 09:31.
Návaznosti
FR-TI2/254, projekt VaVNázev: *Real-time PCR soupravy pro diagnostiku v onkologii (Akronym: ONKOKITY)
Investor: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Real-time PCR soupravy pro diagnostiku v onkologii
GD204/09/H058, projekt VaVNázev: Mezibuněčná signalizace ve vývoji organismu a vzniku onemocnění
Investor: Grantová agentura ČR, Mezibuněčná signalizace ve vývoji organismu a vzniku onemocnění
MSM0021622430, záměrNázev: Funkční a molekulární charakteristiky nádorových a normálních kmenových buněk - identifikace cílů pro nová terapeutika a terapeutické strategie
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Funkční a molekulární charakteristiky nádorových a normálních kmenových buněk - identifikace cílů pro nová terapeutika a terapeutické strategie
NS10439, projekt VaVNázev: Analýza změn genomu a jeho exprese u pacientů s chronickou lymfocytární leukémií v průběhu vývoje onemocnění.
NS9858, projekt VaVNázev: Prognostická stratifikace CLL pacientů dle genetických změn v genu TP53 - vyhledávání mutací funkční analýzou a moderními metodami
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 11:03