8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Vendula Klušáková
18. 5. 2019 16:46nové
Nepřijetí z kapacitních důvodů
Dobrý den, když mám v přihlášce nepřijata z kapacitních důvodů nebyla jsem přijata ani na jeden ze z programů, který jsem si zvolila? Nebo jen na ten hlavní? A je nějaká šance, že bych se ještě mohla dostat? Děkuji za odpověď.
18. 5. 2019 19:55nové

Dobrý den,

pokud máte v některé z Vašich přihlášek uvedeno "nepřijat(a) z kapacitních důvodů", pak to znamená, že jste nebyla přijata do žádného z Vámi preferovanách studijních plánů u této Vaší přihlášky. Přijata byste mohla být pouze v případě, že by se do stejného programu nezapsalo dostatečné množství uchazečů a fakulta se rozhodla pro dodatečné přijetí dalších uchazečů v pořadí. K tomuto "dobírání" dochází ale jen zcela vyjímečně, protože fakulty dopředu u každého programu počítají s tím, že ne všichni přijatí se do studia zapíšou, a proto rovnou ke studiu přijímají o určité procento studentů více.
Tomáš Kašpar
19. 5. 2019 01:38nové

Dobrý den,

jak se dozvím, že bude fakulta případně nabírat ty, kteří se nedostali z kapacitních důvodů. Případně bych rád zjistil, na jakém místě jsem se umístil a o kolik jsem se umístil níže, než poslední přijatý. Děkuji za odpověď.
19. 5. 2019 12:02nové

Dobrý den,

o případném "dobírání" Vás fakulta bude informovat (pravděpodobně e-mailem, ale způsob kontaktování uchazečů se na každé fakultě může lišit). Ohledně Vašeho pořadí v přijímacím řízení se prosím obraťte na Oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).