Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
This blog is written by
PhotographsFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Blog owners: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Right to read: anyone on the Internet, a specific group of users: FI:CVT FI
Right to post comments: a specific group of users: FI:CVT FI
1. 8.
2010

Software na odhalování plagiátů vyvinutý na MU zvítězil

  • RSS
Not rated yet.
Novinky – plagiáty

Vývojový tým Informačního systému MU (IS MU) v letošním roce zvítězil v mezinárodní soutěži Campaign on Plagiarism Detection and Wikipedia Vandalism Detection v softwarovém odhalování plagiátů, která se uskutečnila v rámci 4th International Workshop on Uncovering Plagiarism, Authorship, and Social Software Misuse PAN-10. V loňském roce se software umístil v této soutěži na druhém místě. Protože odborníci z Fakulty informatiky Masarykovy univerzity systém neustále zdokonalují a optimalizují, software letos odhalil největší množství plagiátů a vyhrál mezi 17 týmy z celého světa.

Tento software je součástí několika informačních systémů, které používá dnes již několik desítek vysokých škol, vyšších odborných škol a středních škol:

Více informací o ocenění a soutěži naleznete v tiskové zprávě nebo na stránkách týkajících se soutěže.

1. srpna 2010

Not read yet0 commentspermalink
« Nová titulní strana – více možností pro uživatele (1. 8. 2010 00:00) | Výhody Obchodního centra MU v externích konferenčních systémech » (1. 8. 2010 05:42)

No comments have been posted yet.