5/12/2018 02:13new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Dominik kaláb
15/3/2021 21:13new
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, zdali se v programu nacházejí nějaké semináře či cvičení s povinnou prezencí. V případě že ano, je možnost individuálního studijního plánu? Ptám se z důvodu plánovaného fulltime zaměstnání při studiu.
Díky Dominik Kaláb
16/3/2021 09:25new
Jedná se o prezenční studium a dle pravidel MU je přítomnost na výuce povinná. Studium také včetně práce na doma zabere netriviální množství času. Neříkám, že nelze zvládnout při plném zaměstnání, nicméně minimálně potřebujete velmi flexibilní pracovní dobu. Zároveň, v případě, že si zvolíte studijní plán s pracovní stáží, musíte tuto stáž vykonat ve firmě, která má s naší ffakultou dohodu. Rozhodně studium programu není něco, čemu byste se mohl věnovat půl hodiny denně po práci. To asi stačit nebude.
Lazar Slavkovic-Raco
11 June at 23:41new

Dobry den,

uvazuji studovat na magisterske studium, ale ja jsem totiz mam fulltime zamestnani. Co by bylo nejvhodnejsi moznost pro me, aby mi neprekazelo zamestani se studiem?
23 June at 15:33new
Jelikož jde o studium prezenční (denní), nelze vyloučit kolize rozvrhu výuky se zaměstnáním, resp. je to na odpovědnosti studenta. Rovněž celková pracnost ve spojení s povinnostmi na pracovišti může být vyšší. Spousta studentů to však i za těchto okolností zvládá. Výhodou tohoto programu je zařazení povinné stáže, která se při splnění podmínek může odehrávat na pracovišti, kde pracujete.