16/12/2018 02:13new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Monika Nováková
26/6/2019 20:10new
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda-li je možné na tento obor nastoupit po bakalářském studiu na VŠ Palestra obor speciální a kondiční specialista. Také bych se chtěla zeptat zda je možné při kombinovaném studiu vyjet do zahraničí v rámci programů, které vaše škola podporuje. Děkuji za odpověď
27/6/2019 07:50new

Dobrý den,

záleží, zda tento obor spadá pod některý z programů Specializace v pedagogice nebo Tělesná výchova a sport a oborů Tělesná výchova a sport nebo Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání. Pokud ano, pak si můžete podat přihlášku do jednooborového Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy. Do sdruženého studijního programu Vás bohužel nemůžeme pustit, navíc je nabízen pouze v prezenční formě studia. Po podání přihlášky bude potřeba, abyste předložila k posouzení podobnosti povinné studijní plány potvrzené studijním oddělením Vaší VŠ, v případě, že jste absolventka, tak předložíte ověřenou kopii Diploma supplementu. Další informace najdete zde https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/nmgr-studium/UTV-1418.html
Na studium do zahraničí můžete vyjet i jako studentka kombinované formy studia, v tomto není omezení.
Přeji příjemný den
22/11/2020 20:32new

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je možné tento obor studovat po jakémkoli studiu Bc.? Nebo musí být předchozí studium také TV? Děkuji
23/11/2020 08:58new

Dobrý den,

bohužel nelze. Učitelství je regulované povolání a uchazeči o navazující magisterské studium musí mít absolvovaný odpovídající bakalářský studijní program. V případě Učitelství tělesné výchovy pro základní a astřední školy je to program Tělesná výchova a sport.
S pozdravem
Zora Poppová studijní odd.
26/4/2021 21:11new
Zdravím, pochopil jsem to tedy správně, že pokud mám vystudované obory Bc. se zamřením na vzdělání (na pedagogické fakultě), tak si momentálně nemohu udělat přímo magisterskou nástavbu Učitelství tělesné výchovy pro základní a astřední školy? Bylo by to požné po dostudování magistra na pedagogické fakultě (formou nějakého rozšíření aprobace)? Děkuji
28/4/2021 14:43new

Dobrý den,

pro studium Učitelství tělesné výchovy je potřeba mít na Bc. absolvovaný program Tělesná výchova a sport, či program/ obor tomu obsahově odpovídající či příbuzný.
Tedy pokud nemáte absolvovaný program na bakalářském stupni vzdělání zaměřený na sport a tělesnou výchovu, pak se nemůžete hlásit na Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy.
Rovněž viz kritéria přijetí: https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/navazujici-magisterske-studium/prijimaci-rizeni#kriteria
S pozdravem
Zora Poppová
studijní odd. FSpS
1/2/2023 12:49new
Dobrý deň, aktuálne budem končiť Bc štúdium na pedagogickej fakulte (Technická a informační výchova se zaměřením na vzdělávání, prezenční studium + Matematika se zaměřením na vzdělávání – Pedagogická fakulta). Je možnosť podania prihlášky na nadväzujúce štúdium (Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy – Fakulta sportovních studií, prezenční studium + Učitelství technické a informační výchovy pro základní školy). Rád by som sa informoval či náhodou nedošlo k zmene (nižšie je jasne uvedené že to nejde). Ďakujem za odpoveď.
24/2/2023 10:36new
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali je možné podat přihlášku, když letos končím Magisterké studium Trenérství a management sportu na FTK UPOL?
24/2/2023 13:11new
Dobrý den, pokud budete schopna doložit absolvované studium ve studijním programu Tělesná výchova a sport, pak ano, přihlášku si můžete podat. Vzhledem k tomu, že jste uchazečka z jiné VŠ, musíte dodat i výpis absolvovaných předmětů k e-přihlášce. Všechny informace najdete na https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/navazujici-magisterske-studium/programy
Děkujeme za Váš zájem o studium na naší fakultě.
S pozdravem
Jitka Sázavská
Daniela Botková
28 February at 11:57new

Dobrý den,

ráda bych se zeptala jak často a které dny se koná výuka v kombinované formě studia. Potřebuji zjistit, zda je to vůbec v mých možnostech kombinovat se zaměstnáním.

Děkuji

Daniela Botková
28 February at 12:18new
Dobrý den,
kombinované studium probíhá v semestru každý pátek (semestr má 13 týdnů). Výuka je rozvrhována do celého dne.
Pěkný den přeje
Radka Nevařilová
Daniela Botková
28 February at 12:43new

Děkuji za odpověď,
Hezký den

Daniela Botková
Thread: Studium/
kristýna krajčovičová
11/2/2021 02:36new
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné studovat navazující jednooborove učitelství TV, pokud mám titul Bc. v oboru management sportu na vaši fakultě?
11/2/2021 10:31new
Dobrý den,
ano, pokud jste absolventkou Managementu sportu, tak dle kritérií uvedených zde: https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/navazujici-magisterske-studium/prijimaci-rizeni#kriteria
mátemožnost studovat jako absolventka programu TVS jednooborové Učitelství TV. Je možné, že budete potřebovat splnit některé předměty z Bc studa, které jsou potřebnou prerekvzitou pro předměty na navazujícím magisterském studiu.
S pozdravem
Zora Poppová
studijní odd. FSpS