23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Anna Ptáčníková
12/1/2022 19:42new
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné kombinovat obor se specializací - Gender spolu s dalším studijním programem (dějiny umění)?
Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.
13/1/2022 10:51new

Pěkně vás zdravím,

specializace gender je nabízena jako jednooborové studium programu sociologie. Takže to bohužel jako sdružené studium nejde.

Některé kurzy/předměty si však můžete zapsat jako tzv. volitelné napříč fakultami, z libovolných programů - abyste si tak obohatila rozhled.

Snad vám je má odpověď užitečná,
držím vám pěsti v přijímacím řízení, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv program na MU,

Iva Šmídová
10 March at 08:32new
Dobrý den, zajímalo by mne, jak přesně probíhá přepočítávání získaných percentilních bodů. Například pokud někdo získá v testech 60 a 60 bodů. Kolik je to poté v přepočítaných bodech?
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.
10 March at 10:09new
Dobrý den, paní Flaxová, děkujeme za otázku - ta však nemíří specificky na program sociologie, kde bych vám ráda mohla vyjít vstříc. Ptáte se na organizaci přijímacího řízení, které je pod palcem studijního oddělení fakulty - jde mimo studijní programy a jednotlivé katedry. Prosím obraťte se na celofakultní studijní oddělení. Držím pěsti u přijímaček i přepočítávání, Iva Šmídová