23. ledna v 17:00nové
Dobrý den, ráda bych studovala navazující Mgr. program v oboru Environmentální studia. Kombinovanou formu studia jsem však bohužel nenašla. Ráda bych se zeptala, zda nabízíte nějaký příbuzný obor v kombinované formě, případně zda je časově možné zvládat toto studium v prezenční formě při pracovním poměru. O tento obor mám vzhledem k mému profesnímu zaměření velký zájem.
Děkuji za odpověď,
Vykydalová
24. ledna v 09:44nové
Dobry den - dekujeme za zajem o studium naseho oboru. Kombinované studium ale nenabizime a ani nabizet nebudeme. Naše katedra organizuje pouze progra, Environmentální studia.
Pokud jde prezenční studium - pokud vím, nemalý počet mgr. studentů má nějaké zaměstnání již během studia, někdo formou malého úvazku, jiný i jako plný uvazek. Je to vždy individuální situace, nelze zobecňovat a samozřejmě záleží i na místě a formě toho zaměstnání. Pokud jde o studijní předměty, účast na přadnáškách na MU podle studijního řádu není povinná, je ale vždy přínosná pro studenta. Na webove stránce katedry bývá zveřejněn rozvrh, určitou představu je možžné získat i z něj.