Informační systém Masarykovy univerzity 

Veřejné služby Informačního systému

česky | in English

Hledání
x   Nápověda   Pořadač

Absolventská síť 

e-learning 

Elportál ISSN 1802-128X

Podrobnosti o našem systému 

Informační systém MU zajišťuje v unikátním rozsahu elektronickou podporu studijní administrativy (viz Studijní a zkušební řád MU) a integruje řadu dalších správních, e-learningových a komunikačních služeb.

INFORUM 2007
Cena ministra vnitra 2011

IS MU vyvíjí Fakulta informatiky Masarykovy univerzity od roku 1999. Obsahuje několik stovek aplikací a denně s ním pracuje až 35 000 uživatelů, kteří denně navštíví více než 3 500 000 stránek.

Systém umožňuje studentovi skutečné mezifakultní studium, student si vytváří vlastní studijní plán a řídí individuální kreditové studium. Pravidla, která musí být při studiu dodržena, jsou v systému algoritmizována a studentovi v jeho sestavování plánu pomáhají. Tyto a další služby IS MU znamenaly mimo jiné zrušení front (například zápisy do dalšího semestru provádí systém automaticky apod.), zbytečnost papírových evidencí (například nutnost indexu) a zjednodušení mnoha činností při studiu, ve výuce i mimo ni.

Kontaktní adresy

Relevantní odkazy 


Nahoru | Aktuální datum a čas: 14. 12. 2018 21:04, 50. (sudý) týden

Kontakty: istech(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz, studijní odd., správci práv, is-technici, e-technici, IT podpora | Použití cookies | Více o Informačním systému

Provozuje Fakulta informatiky Masarykovy univerzity