t k
1. června v 06:45nové
Chcela by som sa opýtať, či je možné prihlásiť sa na magisterské štúdium psychológia zaj po absolvovaní bakalárske stupňa na inej univerzite?
1. června v 11:40nové
Ano. Pokud jde o řádně akreditovaný studijní program psychologie.
29. 11. 2021 20:59nové

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mají uchazeči o studium psychologie vkládat do online přihlášky nějaké dokumenty (motivační dopis aj.).

Matně si totiž vzpomínám, že když jsem před několika týdny podávala na nMgr. obor Psychologie přihlášku, tak jsem tam viděla kolonku, kam se mají tyto dokumenty vkládat. Teď už ji tam nevidím a nenašla jsem ani žádnou informaci na stránkách Katedry psychologie FSS. Chtěla bych se tedy ujistit, že je pro přijetí ke studiu nutné pouze absolvování přijímacího testu.
Mockrát děkuji a přeji Vám příjemný den.
S pozdravem
Radka Formánková
30. 11. 2021 09:25nové
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Ne, k přihlášce není potřeba přikládat motivační dopis. Výsledek testu je jediným kritériem.
Přeji vám ať se to povede,
Standa Ježek
30. 11. 2021 19:38nové
Dobrý den, pane Ježku,
mockrát Vám děkuji za odpověď.
Přeji Vám příjemný den.
S pozdravem
Radka Formánková
11. 5. 2020 12:48nové
Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda je možnost přihlásit se na obor psychologie do navazujícího magisterského studia, ikdyž mám vystudovaný jiný obor v humanitních vědách v bakalářském studiu a bakalářská práce je zaměřena na psychologické téma? Je možnost např. srovnávacíh testů či něčeho podobného?
Děkuji,
Ondřej Ling
změněno 11. 5. 2020 13:00 nové
1/1
Dobrý den, nikoliv. Podmínkou pro přijetí je absolvování řádně akreditovaného studijního oboru/programu psychologie (jednooborový či dvouoborový) a úspěšné absolvování jednotných přijímaček.
Vlákno: Cizí jazyky/
Denisa Hlavačková
25. 1. 2020 15:54nové
Dobrý den
Chtěla bych se zeptat, jestli na jednooborové studiu je nějaká výuka jazyků? Ať už na FF nebo FSS. Pokud jsem se nepřehlédla, tak v povinných a ani v povinně volitelných jazyky nejsou. Jsou tedy dostupné alespoň jako volnočasové aktivity nebo něco podobného? Děkuji za odpověď
25. 1. 2020 17:47nové
1/1
Dobrý den,
v bakalářském studiu na FSS je povinností absolvovat nejméně dva povinně volitelné předměty v angličtině a zkoušku z angličtiny. V angličtině je i většina studijních materiálů. O dalších možnostech, které Vám mimo vlastní studium univerzita nabízí, se můžete informovat zde: https://www.cjv.muni.cz/studenti-mu/jazykove-kurzy