23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Debora Kuciánová
16/10/2020 19:33new
Dobrý den, ráda bych věděla, jestli v brzké době bude možnost tento obor studovat i kombinovaně (dálkově), vzhledem k aktuálnímu dění, kdy výuka tak jako tak probíhá distančně. Děkuji za odpověď.
29/11/2020 17:11new
V souč. době nelze OV a ZSV "studovat dálkově". Podali jsme žádost o zahájení akreditačního procesu pro Následné Mgr. studium učitelství občanské výchovy pro základní školy v distanční podobě. Tedy Bc studium by bylo presenční, násl. Mgr. st. v distanční či presenční formě. Na výsledek řízení čekáme.
Jana Vílková
last modified 30 July at 15:05 new

Vážená paní doktorko,

z internetových stránek MUNI jsem se dozvěděla, že nabízíte navazující magisterský program “Učitelství ZSV” v kombinované formě. Akreditace, o které v tomto vlákně píšete, tedy dopadla dobře.

Chtěla bych se proto zeptat, zda nestojí za úvahu zavést tedy i Bc. program v kombinované formě, aby to korelovalo s Mgr. programem v kombinované formě?

Studenti prezenční formy Bc. programu pravděpodobně hojně pokračují na Mgr. program v prezeční formě, jelikož jsou ve věkové kategorii do 26 let. Pro nás ostatní, již starší studenty, tedy neexistuje v současné době možnost, jak se dostat ke studiu navazujícího programu Mgr. v kombinované formě, jelikož tomu nepředchází studium Bc. v kombinované formě.

Za mne osobně (ačkoliv jsem lajk) je to nelogické. Když nabízím studium navazujícího Mgr. v kombinované formě, tak by bylo příhodné ve stejné formě studia nabízet i Bc. program. Opravdu je toto ojedinělý postup … např. v Liberci nebo v Ústí nad Labem nabízí ZSV v Bc. programu kombinovaně a následně Mgr. kombinovaně (což mi tedy dává smysl). Bohužel tyto univerzity mi jsou geograficky velmi vzdáleny.

Chtěla jsem započít studium na MUNI, kde jsem již před lety zdárně studovala. Bohužel však nepůsobím v akademickém prostředí a pracuji mimo, abych stíhala docházet do Bc. programu v prezenční formě.

Za případnou odpověd děkuji.

Vílková J.