23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

6/4/2020 10:13new
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na možnosti přihlášení se k navazujícímu magisterskému studiu oboru Speciální pedagogika, specializace 3 - poruchy chování.
Vystudovala jsem na pedagogické fakultě MU bakalářské i navazující magisterské studium oboru Sociální pedagogika, kde jsem se orientovala na sociální prevenci a resocializaci. Ráda bych si doplnila vzdělání právě v oboru Speciální pedagogika, a proto se chci zeptat, zda je možné se k navazujícímu magisterskému studiu přihlásit.
V popisu pro uchazeče o studium je uvedeno, že je absolvování bakalářského studia zaměřeného na speciální pedagogiku výhodou, nicméně z Vašich odpovědí mi vyplynulo, že je třeba mít znalosti na úrovni SZZ ze Speciální pedagogiky. Je tedy možné, abych se ke studiu přihlásila, za předpokladu, že bych měla znalosti získané samostudiem a prokázala je u přijímacího řízení nebo nemohu být ke studiu za takových podmínek přijata a potřebuji mít absolvovaný kurz na CŽV nebo bakalářské vzdělání v daném oboru?
Předem děkuji za Vaši odpověď.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Barbora Jirku