Vendula Přidálková
24. února v 23:42nové

Dobrý den, jsem trošku zmatená, co se týče podmínek přijetí. Za prvé se chci zeptat na testy TSP. Na dni otevřených dveří jsem z přednášky nabyla dojmu, že absolvuju-li oba dva termíny TSP testů, tak se mi bude počítat lepší percentyl v každé z kategorií. Tím myslím, že dosáhla-li jsem v prvním termínu lepšího percentilu u kritického myšlení než ve druhém, bude se mi počítat ten z prvního a takto se mi poskládá výsledný percentyl. Avšak toto jsem na stránkách muni nenalezla. Tudíž můj první dotaz zní, je tomu tak, nebo se bere pouze celkový percentyl, který byl lepší? Za druhé bych se ráda zeptala, zda chápu správně následující. Hraniční percentil pro projití TSP je 50, získala-li jsem dejme tomu 51, tak se mohu účastnit oborové zkoušky. U oborové zkoušky je spodní bodová hranice pro projití testem, překročím-li ji, tak se pak zařadím v pořadí uchazečů dle percentilu z oborové zkoušky a k výsledku TSP se jen přihlíží v případě nutnosti porovnat kandidáty se stejným počtem bodů z oborové zkoušky. Pochopila jsem tento princip správně či nikoliv?

Předem děkuji za odpověď
Přidálková