23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Lukáš Lacko
21. 2. 2019 08:13nové

Dobry den prajem,

Volam sa Lukas Lacko a som studentom Fakulty Masmedialnej Komunikacie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Momentalne som v 3. Rocniku Bakalarskeho studia na odbore Masmedialna Komunikacia. Vramci vyucby tohoto odboru som nadobudol poznatky a absolvoval predmety ako Dejiny Filmu, Audiovizualna Tvorba, Autorska Audiovizualna Tvorba. Chcel by som sa spytat ci by som aj ja ako student takehoto odboru mohol podat prihlasku na Vas program ( teorie a dejiny filmu audiovizualnej kultury)

Za akukolvek odpoved vopred dakujem.

S pozdravom L.Lacko
3. 3. 2019 19:45nové

Dobrý den,

ano, přihlášku do magisterského programu si u nás podat můžete.
Nejvíce bude záležet na kvalitě projektu Vaší magisterské práce.

S díky za Váš zájem
Jaromír Blažejovský
Radek Bažant
27. 11. 2020 12:27nové

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda je možné zapsat se na praktické kurzy (o veřejnoprávní televizi, filmové distribuci, scenáristice či režii atd.) i v případě, že bych studoval v kombinované formě?

Předem děkuji

S pozdravem a přáním hezkého dne

Radek Bažant
27. 11. 2020 13:22nové
Dobrý den,
zajisté, posluchač kombinovaného programu si může zapsat kterýkoli z kursů vyučovaných prezenční formou. Povinně volitelné kursy našich hostů z praxe nebo ze zahraničí kombinovanou formu obvykle ani nemají. U kursů vyučovaných blokově vycházíme studentům kombinovaného programu vstříc například vyšší tolerancí absence při kontaktní výuce.
S díky za Váš zájem o naše studium
Jaromír Blažejovský
Marketa Duchkova
22. 11. 2023 16:18nové
Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnost otevření kombinového studia pro uchazeče o studijní program - je v plánu kombinované studium nabízet s ohledem na zájem nebo se týká omezené kapacity katedry? Předem děkuji za odpověď.
Markéta Duchková
23. 11. 2023 17:52nové

Dobrý den,

děkuji za dotaz a odpovídám:
Zájem o kombinovanou formu studia našeho oboru se v posledních letech natolik snížil, že jsme letos ani nemohli v této formě v prvním ročníku bakalářského zahájit výuku a těm několika uchazečkám, které v přijímačkách uspěly, jsme nabídli prezenční formu studia. Kombinovaná forma má zároveň nízkou míru studijní úspěšnosti, takže i přijatých studentů zde rychle ubývá. Ve studijní skupině, do níž pak nepřichází do školy více než dvě tři studentky nebo studenti, nelze ani rozvinout náležitou interakci a zajistit kvalitní výuku.