23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Ve Ro
5/9/2019 19:35new

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je možné studovat počítačovou lingvistiku v kombinované formě? Pokud ne, co byste mi doporučila jako absolventce španělské filologie

Děkuji
Veronika
6/9/2019 08:27new
Dobrý den,
navazující magisterský program Počítačová lingvistika je možné studovat pouze v prezenční formě studia.
V kombinované formě studia je na FF MU akreditován obor Učitelství španělského jazyka a literatury pro střední školy. Kombinovaná forma programu může, ale nemusí být nabízena v jednotlivích přijímacích řízeních. Je třeba sledovat nabídku programů pro konkrétní př. řízení. Více informací naleznete na stránkách FF MU (https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/kombinovane).
Elena Vashchenko
24/9/2019 17:05new
Dobrý den, ráda bych se zeptala zdá je možné někde najít tematické okruhy k přijímacím zkouškám na navazující magisterský studium? V textu je odkaz, ale bohužel píše, že stránka neexistuje.
24/9/2019 17:16new
Dobrý den, omlouváme se, okruhy pro nové studijní programy ještě nejsou doplněny. Ale můžete se řídit zatím okruhy ke státní závěrečné bakalářské zkoušce, které jsou zároveň předpokladem k přijetí na magisterský stupeň. Okruhy pro program Počítačová lingvistika se budou od okruhů pro obor Český jazyk se specializací počítačová lingvistika lišit jen minimálně. Nejdete je zde https://cestina.phil.muni.cz/media/3064877/tematicke-okruhy-k-bakalarske-szk-pro-plindoc.pdf.
Baš Drobná
20/4/2020 23:20new

Dobrý den, ráda bych se informovala, jestli je možné začít se studiem počítačové lingvistiky také na jaře (tedy od letního semestru).

Ďekuji,
Barbora
22/4/2020 16:25new

Dobrý den,

navazující magisterský stupeň programu Počítačová lingvistika je možné začít studovat i v jarním semestru. Bakalářský stupeň pouze v podzimním.