4. 4. 2022 14:51nové
Dobrý den,
píši s dotazem ohledně přihlášky na navazující magisterské studium psychologie. Na vašich stránkám jsem se dočetla, že je možné se na FF hlásit pouze po absolvování bakalářského studia jednooborové psychologie. Já jsem absolventkou fakulty sociálních studií MU, kde jsem studovala dvouobor psychologie a sociální práce a psychologii jsem si zvolila za hlavní obor. Jelikož mě psychologie opravdu zaujala, zapsala jsem si i několik předmětů, které byly povinné pro studenty jednooborového studia a já je měla za povinně volitelné. Rozdílem mezi absolventem jednooborové psychologie FSS MU a mé osoby je tak 5 předmětů (Kulturní antropologie; Statistická analýza dat II; Vědecká propedeutika, etika v práci psychologa a kritické myšlení; Rozhovor a pozorování v psychologii; Základy klinické psychologie a psychologie zdraví), avšak náplň většiny těchto předmětů jsem absolvovala na oboru sociální práce. Můžu doložit sylaby absolvovaných předmětů jako důkaz, že jsem předměty skutečně prošla. Chtěla bych se na základě těchto informací zeptat, zda mohu podat přihlášku na nMgr studium psychologie na FF MU. Předem děkuji za odpověď.
S přáním hezkého dne
Romana Štěpánková