Vlákno: Percentil
nové
Viktoria Hatrakova
Dobry den percentil z tsp sa bude pocitat z celkoveho poctu uchadzacov alebo iba z tych ktori sa hlasia na daný obor? Dakujem
nové
Dobrý den,

percentil se vypočítává vždy ze všech uchazečů, kteří vykonají stejnou variantu TSP jako Vy, a to nezávisle na tom, na které fakulty či programy se hlásí. Žebříčky pro přijetí do jednotlivých programů se pak sestavují pouze z těch uchazečů, kteří se na daný program hlásí.
nové
Michaela Šimková
Dobrý deň, aký je prosím minimálny počet bodov, ktorý musím dosiahnuť pre úspešné absolvovanie oborových testov zo psychológie?

Ďakujem.
nové
Dobrý den,

úspěšnost v oborovém testu pro bakalářský program Psychologie je stanovena percentilem, nikoliv počtem získaných bodů. Hranice úspěšnosti je percentil 65, pro úspěšné vykonání tohoto testu tedy musíte být lepší než 65% ostatních uchazečů. Viz https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/24317-psychologie.
nové
Viktoria Hatrakova
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa k oborovým testom z psychologie dostanú všetci uchádzači, alebo sa dostanú ďalej iba tí s určitým percentilom z TSP? Ďakujem
nové
Dobrý den,

uchazeči, kteří úspěšně vykonají oborový test (percentil 65 a víc), budou seřazeni podle výsledků TSP. Nejlepších 160 uchazečů pak bude pozváno k ústnímu pohovoru. Konečné pořadí uchazečů pro přijetí bude stanoveno na základě bodů přidělených u ústního pohovoru. Viz "Podmínky přijetí" na https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/24317-psychologie.
Vlákno: Estetika
nové
Martina Bellová
Dobrý deň, sú k dispozícií ukážky prijímacích testov do Bc štúdia oboru estetika z predošlých rokov?
nové
Dobrý den,

ukázka oborového testu do programu Estetika není k dispozici, jelikož je tento program zcela nově akreditovaný. Ukázky oborových testů na FF, které fakulta uveřejňuje, najdete na https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/materialy-pro-uchazece.
nové
Dobrý den, na podzim 2018 mi bylo ukončeno studium kombi religionistiky (od podzim 2015) pro nesplnění podmínek zápisu do dalšího semestru. Uvažuji nad podáním nové přihlášky. Ráda bych se zeptala, jak by to bylo s uznáním již absolvovaných předmětů. Byly by mi uznány i předměty, které jsem absolvovala na podzim 2015? "Céčkové" předměty se zřejmě neuznávají vůbec? A uznávají se i předměty s hodnocením horším než C? Děkuji za odpověď.
nové
Dobrý den,

uznávání předmětů je třeba řešit se Studijním oddělením příslušné fakulty. Obraťte se proto prosím na Studijní oddělení FF (studijni@phil.muni.cz). Děkujeme za pochopení.
nové
Dobrý den, automaticky se uznají "Áčkové a Béčkové" předměty (nežádá se o uznání). Uznají všechny, i D a E. Jediný problém je, že jen 3 roky nazpět. Měla jsem to stejné :( Nástup Religionistika 2016 - nesplnění podmínek podzim 2017 - nový zápis podzim 2018 :)
nové
Tereza Křečková
Dobrý den,

u bc oboru Anglický jazyk a literatura se jako finální výsledek bere součet percentilu z TSP a oborového testu dohromady a nebo se na ně pohlíží zvlášt?

Děkuji za odpověď.
nové
Dobrý den,

hranice úspěšnosti oborového testu u programu Anglický jazyk a literatura je 65 bodů. Uchazeči, kteří úspěšně vykonají oborový test (tj. získají 65 bodů a víc), budou seřazeni do konečného pořadí podle výsledků TSP. Viz https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/24410-anglicky-jazyk-a-literatura.
nové
Hana Krajíčková
Dobrý den, hlásím se na magisterský navazující obor Anglický jazyk a literatura. Je na webu např. test z minulého semestru?
Předem díky za odpověď.
nové
Dobrý den,

bohužel, Filozofická fakulta ukázky přijímacích testů do navazujícíh magisterských oborů neuveřejňuje.