8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Nikola Bartošová
4/5/2016 19:01new
Oborove testy
Dobry den,
psala jsem Vam sem ohledne prominuti oborovych testu. Vysledky jsem si tedy od Cermatu bez problemu vyzadala a z toho plynou dalsi moje dotazy. U didaktickeho testu a slohu mam 97%, bohuzel u ustni zkousky mam jen 75%. Myslite, ze ma smysl si pozadat o prominuti nebo musi byt opravdu striktne jen 88% u vsech tri casti? A dalsi dotaz... V dokumentech je napsano, ze kopie musi byt notarsky overene. Kde si mam tedy nechat maturitni vysvedceni a vysledek statni maturity nechat overit? V dalsim dokumentu jsem totiz nasla informaci, ze oborovy test musi byt overen skolou. Tak jsem z toho trosku zmatena ted :-)
Dekuji Vam za odpoved a preji prijemny zbytek dne
4/5/2016 19:26new

Dobrý den,

pokud nesplňujete podmínky (bohužel ne), tak bude Vaše žádost zamítnuta. Její podání proto nemá příliš význam.
Podmínky je nutné splnit ve všech bodech.
Nikola Bartošová
3/6/2016 09:11new
Dobrý den,
myslíte, že má smysl si podat žádost o prominutí teď, jak byly změneny podmínky (stačí mít známku výbornou), vzhledem k tomu, že jsem maturitu nedělala letos? Nrbo se to týká jen letošních maturantů?
Děkuji za odpověď :-))
3/6/2016 19:00new

Dobrý den,

o tomto rozhoduje přímo FF, prosím, kontaktujte OPPŘ, kontakt viz http://www.phil.muni.cz/wff/home/orgstru/pr/