8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Eva Vraníková
10/5/2016 12:22new
Psychologie- ÚP
Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala, kdy bude zveřejněna informace o postoupení/ nep. k ústnímu pohovoru (obor psychologie) a zda jsou dostupné informace o průběhu ÚP.
Děkuji
11/5/2016 11:10new

Dobrý den,

pozvánka půjde klasickou poštou koncem příštího týdne, informace se v tom čase objeví také v e-přihlášce a budete obeslána i mailem.
Ve vašem případě můžete s účastí na ústní části určitě počítat :)

K průběhu této části nemáme žádné jiné bližší informace, než ty, které jsou dostupné na webu FF:
Ústní pohovor má komisionální povahu. Komise sestává ze tří členů. Součástí ústní zkoušky je rozprava nad zvoleným psychologickým tématem, která je zaměřena na posouzení schopnosti uchazeče kriticky uvažovat v daném kontextu.

Hranice úspěšnosti u ústního pohovoru: 25 bodů (max. 50).
Tereza Stiborská
22/5/2016 22:18new
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda bude rozesílána nějaká oficiální pozvánka k ústnímu pohovoru, popřípadě zda se dovím někde přesnější čas konání pohovoru?
Děkuji mockrát za odpověď
23/5/2016 08:39new

Dobrý den,

fakulta rozešle papírovou pzovánku k zápisu (příp. vám něco mělo přijít i mailem).
Pohovor se bude konat 9. 6. 2016, detailnější info viz ta pozvánka.
Katarína Bojnanská
31/5/2016 20:42new

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či sa mám znepokojovať, keď mi ešte neprišiel ani mail, ani pozvánka klasickou poštou, no v prihláške už mám zverejnené informácie o ústnom pohovore.

Ďakujem
1/6/2016 08:07new

Dobrý deň,

dostavte sa podľa pokynov v e-prihláške.
Papierovú pozvánku v zásade mať nemusíte, nastalo zrejme zdržanie/chyba pri doručovaní klasickou poštou.