8/11/2010 16:14new
Dotazy specifické pro fakultu sociálních studií.
Michaela Bauerová
last modified 2/6/2016 16:14 new
Přijímací řízení
Dobrý den,
byla jsem přijata na FSS obor sociologie. Mojí prioritou však byl dvouoborové studium sociologie + psychologie, kde jsem po přijímacím řízení skončila 4. "pod čarou". Pokud by se na dvouoborové studium PS + SO nepřihlásil dostatek studentů a já bych byla dodatečně přijata ke studiu, volila bych raději studium dvouoborové. Pokud se tak nestane, budu studovat sociologii.
Chtěla bych se tedy zeptat, jak postupovat v případě, že bych byla dodatečně přijata. Když se dostavím na zápis ke studiu sociologie, mohu být také dodatečně přijata na dvouoborové studium? (Myslím tím, jestli nebudu podáním zápisu ke studiu na sociologii vyřazena z přijímacího řízení na dvouoborové studium PS + SO.) Děkuji za odpověď.
2/6/2016 20:06new
Zápisem na SOC neztrácíš pořadí v přihlášce PSY+SOC. Na druhou stranu AFAIK k dobírání vloni či předloni došlo na jednooborech a dříve FSS nedobírala vůbec, takže bych s tím moc nepočítal.
Alternativně je možné požádat o náhradní termín zápisu v září a zapsat se až pak, ale nezdá se mi, že bys tím získala.