8/11/2010 16:14new
Dotazy specifické pro fakultu sociálních studií.
9/7/2016 18:12new
Psychologie - Jaké předměty si zaregistrovat?

Dobrý den,
Zaregistrovala jsem si v prvním semestru oboru Psychologie všechny předměty typu A. Dohromady to ale dá pouze 16 kreditů, takže si musím zapsat ještě něco dalšího. Předměty typu B mají ale plnou kapacitu, takže mi nezbývá nic jiného, než si zapsat předměty typu C.

Zaslechla jsem sice od jiných studentů, že lze mít z céčkových předmětů jenom 10 kreditů, ale ve studijním katalogu jsem ale tuto informaci nenalezla. Co je na tom pravdy? Můžu těch 180 kreditů nahnat právě skrz C předměty, nebo je tam ten limit 10 kreditů a zbytek musím získat skrz A a B?

Děkuji
last modified 9/7/2016 21:07 new

V katalogu pro nadcházející imatrikulační ročník vidím 140kr za povinné (ale raději si to přepočítej sama), v kontrolní šabloně letošního ročníku je uvedeno min. 21kr za povinně volitelné (letos se to může změnit, ale zatím tu informaci nikde nevidím), jazyk + TV je dalších 6kr, takže na volitelné předměty zbývá teoreticky 13kr (nicméně žádná maximální omezení nejsou).

Dříve bývalo stanoveno, že se započítává 10kr za volitelné předměty a nevyřčený zbytek bylo třeba nahnat v povinně volitelných. Zjevně je snaha popsat to nyní jinak, ale ještě to moc neodladili (snad je to jen otázka času, pokud to nebude vyřešeno do začátku výuky, atakoval bych Mgr.Šipulu).