8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Hana Karolová
26/4/2016 18:54new
budova Y
Dobrý den. Jsem pozvaná k přijímacímu řízení na PdF v budově Y, učebna 1, 2.patro. Dívala jsem se na web a i na virtuální prohlídku a tam na orientační tabule je napsáno, že do budovy Y je vchod dvorem,ale nemůžu nikde najít kterým dvorem a kde to je. Poradí mi někdo,jak se tam dostanu a nebo alespoň jestli bude někdo při vchodu do budovy od hlavní cesty a poradí,kam jít.
26/4/2016 19:13new

Dobrý den,

na místě vás určitě někdo odnaviguje (a měli by být také směřovací popisky po fakultě).

Učebna se nachází v areálu na Poříčí 7/9.
Je to tmavě-staroružová? budova, s modrým přesklením, viz foto na http://www.muni.cz/general/mu_quarters/complex/2 (barvy mi moc nejdou, jak vidíte :) )
Vstoupíte do budovy - jste na úrovni vrátnice, foyer. Dáte se o 90° vlevo, uvidíte tam bílé skleněné spojovací dveře do vedlejší chodby/budovy. Projděte těmito dvěrmi - nacházíte se na malé chodbě se schodištěm (schodiště bude vlavo, před vámi bude chodba do další budovy a vpravo budou dveře na dvorek). Dáte se dveřmi na dvorek a diagonálně uvidíte budovu Y (je na dvorku v podstatě jediná, kromě té, ze které jste právě vyšla).
Vejdete prosklenými dveřmi do budovy, po schodech na další poschodí a tam bude učebna 1.
V budově ale určitě bude po zdech navigace nebo alespň dozor, který vás nasměřuje :)

V reálu je to mnohem méně komplikované, než jsem vám to právě popsala, slibuji :)