8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Markéta Hrašová
27/4/2016 13:04new
Speciální výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání
Dobrý den,
mohu se zeptat, zda mám vůbec ještě šanci dostat se na obor SVV3S ,když můj percentil z oborové zkoušky je méně než polovina bodů ? Podle statistiky posledního přijímaného na tento obor v loňském roce nemám šanci mít ani stejný ani vyšší počet bodů.
TSP mi připadli na neděli od 15.00 ,což pro mě je velmi komplikované, jelikož bydlím úplně na druhé straně ČR a druhý den jsou státní maturity.
Takže nevím zda má cenu strávit celý den na cestě do Brna a zpět, která není vůbec levná, když třeba nemám šanci už ted.
Mockrát děkuji za odpověď.
27/4/2016 13:23new

Hezký den přeji,

mohu se zeptat, odkud čerpáte statistiku?

Dle http://is.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/zpravy/podminky/Prijimaci_rizeni_PdF-BcMgr_-_zprava-podminky.pdf -> sr. 10, hned první řádek byl výsledek posledního přijatého 109,879.
To je součet percentilů z TSP a OT.

Váš výsledek z OT, převeden na percentil (máte jej v e-přihlášce) není vůbec špatný :)

Také, nelze se spoléhat pouze na statistiku z loňska. Záleží, kolik je letos podaných přihlášek, jaké výsledky dosáhne vaša "konkurence"...
Na Vašem místě (s ohledem na výsledek z OT) bych na TSP určitě přijela.

TSP máte bohužel v neděli v 15:00, jelikož jste nevyužila možnost preference termínu (mohla jste preferovat sobotu - 30. 4.)
Markéta Hrašová
27/4/2016 14:46new
Mockrát děkuji za odpověď ,
statistiku jsem čerpala přesně odtud, ale asi jsem sytém bodování špatně pochopila.
Bohužel pro mne sobota taky nebyl zrovna vhodné datum, ale nenapadlo mne že by v neděli tsp mohli být až v 15.00. Ale zvládnutelné to je.
Jestli výsledek není až tak špatný jak jsem si myslela, ráda přijedu i na tsp.
Děkuji
27/4/2016 15:15new

Ještě k tomu systému.
Body z OT se převedou na percentil (ten už ve své e-přihlášce vidíte).
Z TSP také získáte percentil.
Výsledek přijímacího řízení je tudíž prostý součet těchto percentilů.
V tabulce je to označováno jako "body", jelikož pokud sečtete dva percentily, není možné jejich sučet nazývat percentilem, nebude to terminologicky správné :)

Nevím, jak jste na tom s TSP (pokud jste si je dělala cvičně), ale rozhodně bych to předem nevzdávala :)
Markéta Hrašová
28/4/2016 14:17new
Mockrát děkuji za vysvětlení a určitě dorazím.
Hezký den.