8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Martina Eva Pálková
9. 5. 2016 11:29nové
Informace o přijetí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy se dozvíme, zda jsme přijati nebo naopak? Děkuji
9. 5. 2016 12:48nové

Dobrý den,

rozhodnutí o přijetí bude známo po zasedání přijímací komise příslušné fakulty. Rozpis termínů dle fakult viz http://bit.ly/vysledkyTSP
Jan Dvořák
9. 5. 2016 18:13nové
Počet přijímaných uchazečů
Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli víte kolik lidí budete přijímat do studijního programu AJ3 Pedagogické asistentství anglického jazyka a literatury pro základní školy v kombinaci s ZE3 Pedagogické asistentství zeměpisu pro základní školy? A také to, kolik lidí se na tuto kombinaci oborů hlásilo.
Děkuji za odpověď.
9. 5. 2016 18:29nové

Dobrý den,

počzy přijímaných se uvádí s přesností na programy.
Vámi uvedená je kombinace _oborů_, jsou to konkrétní obory, realizované v programu "Specializace v pedagogice". V tom samém programu je dalších 30-40 oborů/kombinací oborů.
Takže jedno souhrnné číslo vám nic neřekne.

Fakulta také průběžně nezveřejňuje statistiku, ta bude zpracována teprve po ukončení přijímacího řízení (přelom září/října).
Jan Dvořák
10. 5. 2016 13:19nové
Děkuji :-)
Helena Zelníčková
změněno 31. 5. 2016 15:29 nové
Dobrý den, chtěla bych se informovat na možnost nultého ročníku u oboru Učitelství odborných předmětů pro SŠ - navazjící magisterské studium. Bude se letos nultý ročník otevírat a jaká kritéria musí každý uchazeč o studium splňovat? Děkuji
31. 5. 2016 15:33nové

Dobrý den,

celoživotní vzdělávání ("nultý ročník") na PdF funguje jinak, než na ostatních fakultách. Fakulta si sama vybírá, komu umožní podpis smlouvy.
Informace viz http://www.ped.muni.cz/celozivotni-vzdelavani (a kontakt tamtéž).
Marika Karbáčová
11. 5. 2016 09:20nové
Speciální pedagogika; Sociální pedagogika a volný čas

Dobrý den,

mohu se zeptat kolik je přihlášených uchazečů na NMgr. obory Speciální pedagogika; Sociální pedagogika a volný čas, prezenční studium? A kolik bude cca přijímaných?

Děkuji Vám moc,

Marika Karbáčová
18. 5. 2016 09:20nové
Pedagogické asistenství

Dobrý den,

podávala jsem přihlášku na dva obory: Ped. Asistenství českého jazyka a literatury a dějepisu, a Ped. Asistenství českého jazyka a literatury a občanské výchovy. Chtěla jsem se zeptat, zda-li, v případě že budu přijata na oba dva obory, si můžu zapsat tyto dva obory a studovat tak český jazyk, dějepis i občanskou výchovu, nebo tato varianta není možná.

Předem děkuji za opověď.
S pozdravem,
Mezníková Gabriela.
18. 5. 2016 10:23nové

Dobrý den,

můžete studovat obě kombinace, záleží pouze na Vašich časových možnostech.
Dagmar Bezděková
2. 9. 2016 19:25nové
Dobry den, jsem zapsana na obor lektorstvi nemeckeho jazyka. Byla jsem prijata i na pedagogicke asistenstvi nj/spec. pedagogika. Mela bych dotaz, zda je jeste mozne obor zmenit a studovat pouze dvouobor asistenstvi. Dekuji za odpoved.
Michaela Střílková
změněno 18. 5. 2016 17:20 nové
oprava ve studijnim katalogu

Dobry den, myslim, ze je chyba v odkazech v jedne ze sekci na teto strance:

http://www.ped.muni.cz/studium/bc-a-mgr-studium/studijni-katalog/prezencni-studium-bakalarske-programy
B-SPE Specializace v pedagogice Pedagogické asistentství pro ZŠ | kombinace oborů ...
...a předměty svých oborů:

Vse odkazuje na predmety v asistenstvi zemepisu :)
18. 5. 2016 17:32nové

Dobrý den,

děkujeme za upozornění a omlouváme se za IT šotka :)
Odkazy opravíme co nejrychleji.
Michaela Střílková
18. 5. 2016 17:40nové
neni zac, jsme jen lidi :) pekny zbytek dne.
Miriama Komorová
18. 5. 2016 18:43nové
zápis

Dobrý deň,

viete mi prosím povedať, kedy bude prebiehať zápis do štúdia pre Pedagogickú fakultu (odbor Výtvarná výchova, Vizuálna tvorba) ?

Vopred vďaka za odpoveď.
20. 5. 2016 11:10nové

Dobrý deň,

zápis na PdF sa bude konať v termíne 29. 6. - 1. 7. 2016
Informácie viď tiež na webe PdF -> http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu
Tereza Tesarčíková
21. 5. 2016 15:08nové
Zápis ke studiu
Dobrý den,
byla jsem přijata na učitelství aj a hv.
Bohužel odjíždím na 4 měsíce do Anglie a nebudu tady v době, kdy bude probíhat zápis.
Je možné, aby se místo mě dostavil na zápis můj tatínek/bratr? Jestli ano, jaké dokumenty by u sebe měl mít (př. plnou moc...)?
Děkuji za odpověď.
Tereza Tesarčíková
21. 5. 2016 17:33nové

Dobrý den,

můžete udělit komukoliv (zletilému) plnou moc. Vzor a další pokny viz přímo web fakulty na http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu
Tereza Tesarčíková
23. 5. 2016 13:59nové
Dobře, děkuji.
Michaela Aujezdská
25. 5. 2016 18:09nové
Sociálni pedagogika - navazující
Dobrý den,
na internetu jsem našla pouze jeden test na procvičováni ze sociální pedagogiky. Jsou prosím někde i další testy?
Děkuji za odpověď.
Michaela Střílková
27. 5. 2016 22:20nové
FJBV_IKF Intenzívní kurz francouzského jazyka
Dobry den, rada bych se zeptala, jak je to se zapisem predmetu FJBV_IKF Intenzívní kurz francouzského jazyka, ktery se kona pred zacatkem semestru. Dekuji za odpoved. Pekny den.
28. 5. 2016 09:07nové

Dobrý den,

studijní záležitosti, prosím, řešte přímo s kompetentními osobami - v tomto případě napište kontaktní osobě, která je v sylabu uvedená, nebo vyučujícím, nebo garantovi předmětu...
Petra Adamkova
28. 5. 2016 23:09nové
Overene maturitni vysvedceni

Dobry den,
Asi v roce 2010 jsem se hlasila na VD a nechala si uredne overit vice kopii maturitniho vysvedceni a jedno mi zbylo, muzu ho stale pouzit nebo musi mit novejsi datum?
Dekuji.

Petra
29. 5. 2016 09:16nové

Dobrý den,

ověření "nestárne", takže můžete použít i dokumenty ověřené v 2010.
Veronika Caltová
8. 6. 2016 16:50nové
Nepřijetí pro nedostačující kapacitu oboru
Dobrý den,
hlásím se na obor nMgr. Učitelství občanské výchovy pro základní školy a učitelství českého jazyka a literatury pro základní školy. Již zde mám připsáno rozhodnutí, že jsem nebyla přijata pro nedostačující kapacitu oboru. Mohu se zeptat, zda je reálné, že by se ještě uvolnilo místo a případně jak bych se to mohla dozvědět? Pochopila jsem správně, že podávat odvolání je zbytečné?
Předem Vám velice děkuji za odpověď.
S přáním krásného dne,
V. Caltová
8. 6. 2016 17:03nové

Dobrý den,

podání blanketního odvolání (tzn. nemáte žádný relevnatní důvod - třeba porušení zákona z srany univerzity) je opravdu zbytečné.
Zda se pořadí posune se nedá předvídat. Může a nemusí. Může to nastat kdykoliv p řádném zápisu až do začátku září.
Kristýna Sabáčková
23. 8. 2016 18:03nové
Dobrý den,
hlásím se na pedagogickou fakultu, ale u přijímacích zkoušek jsem se umístila pátá pod čarou. Odvolání jsem nepodávala. Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho by mohlo přijít oznámení o přijetí z důvodu zápisu na jiné škole. Dá se již nyní zjistit, jestli se studenti budou dobírat?
Děkuji, Sabáčková
Veronika Tocháčková
12. 6. 2016 11:43nové
Speciální pedagogika, kombinované
Dobrý den, jdu studovat Speciální pedagogiku, kombinované studium. Chci se zeptat jaká je pravděpodobnost, že budu muset chodit do školy každý týden v pátek i v sobotu?? Děkuji, hezký den.
Tereza Kohut
13. 6. 2016 22:45nové
denní, kombinované studium - přechod

Dobrý den,

jsem přijata na denní studium Učitelství pro MŠ, ale z dalších studijních důvodů bych ho nebyla schopna studovat prezenčně. Lze momentálně - ještě před zápisem, změnit formu studia na kombinovanou formu, a jaká je pravděpodobnost, že mé případné žádosti bude vyhověno?
Předem moc děkuji za odpověď
TP
14. 6. 2016 08:26nové

Dobrý den,

před zápisem nelze.
Po zápisu si můžete podat žádost, řádně ji odůvodněte.
Žádosti se posuzují individuálně, nelze proto nic předem předpovědět.
Tereza Tesarčíková
14. 6. 2016 12:40nové
Navazující magisterský obor
Dobrý den,
jestliže vystuduji pedagogické asistentství hv a aj pro ZŠ, je možné se poté přihlásit do navazujícího magisterského studia učitelství aj a hv pro SŠ?
Děkuji moc.
14. 6. 2016 13:14nové

Dobrý den,

ano, je to možné.
Lucie Novotná
20. 6. 2016 09:50nové
Druhé kolo přijímacího řízení
Dobrý den,
hlásím se na pedagogickou fakultu (Aj+ZSV) a přijímací řízení dopalo tak, že jsem první pod čarou. 25 uchazečů bylo přijato a já jsem 26. Zajímalo by mě, jestli mě někdo po zápisu automaticky kontaktuje o uvolněných místech, nebo musím projevit zájem o obor.
Ještě bych se chtěla zeptat, kdyby se tedy uvolnilo místo, kdy se musím dostavit na zápis? Já totiž nebudu celý červenec v ČR.
Děkuji
změněno 20. 6. 2016 15:46 nové

Dobrý den,

pokud se místo uvolní, a děkan fakulty se rozhodne pro přijetí další skupiny uchazečů, změní se rozhodnutí v e-přihlášce a budete obeslaná mailem/klasickou poštou.
O přijetí se nemusíte nijak aktivně hlásit, pokud se přadí posune, uchazeči jsou přijímáni v pořadí, v jakém se nachází "pod čarou".

Náhradní zápis se pak koná začátkem září.