Thread: Odvolání/
31/7/2016 21:35new
Dobírání studentů

Dobrý deň,
takisto som pod čiarou na odbore Manažment v kultúre. Prečítala som si, že mám len čakať, ale dokedy? Viem, že sa to nedá povedať na isto či alebo kedy presne by dobrali ďalších študentov, ale ja možné, že sa napr. dozviem v polke septembra, že ma berú? Chcela by som len tak orientačne vedieť, kedy môžem začať strácať nádej.:D
A ešte jedna vec, prečítala som si, že odhadované počty prijatých sú len orientačné, takže nedá sa ani podľa toho predpokladať, či sa bude alebo nebude doberať? (prijať mali 70 a zatiaľ vzali 56).

Vopred ďakujem:)
1/8/2016 08:27new

Dobrý deň,

fakulta sa v zásade môže rozhodnúť kedykoľvek, pričom zápis priajtých musí byť pred začiatkom semestra - ten začína 19. 9. 2016.

Takže v najhoršom možnom prípade je to naozaj polovica septembra (nerozhdouje o tom sama "fakulta", ani dekan/prodekan sám o sebe, vyjadrujú sa vždy jednotlivé ústavy, plus sú teraz dovolenky etc etc... preto to z pohľadu študentov neúnosne dlho "trvá")

Odhadované počty prijatých sa nemusia naplniť, nie je to povinnosť.
Fakulta prihliada i k výsledkom prijímacej skúšky.
Ad absurdum príklad:
Pokiaľ je 100 uchádzačov o 100 miest, neznačí to, že každý je automaticky prijatý.
Pokiaľ 90 uchádzačov dosiahne napr. 5 bodov a menej, fakulta nemusí týchto prijať, prijme len tých 10 "lepších".
24/8/2016 12:35new
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.:)
Michaela Vítkovská
2/7/2016 15:42new
Oborový test
Dobrý den,
chci se zeptat, přesto že jsem splnila potřebný počet bodů v OT z Historie i v TSP, mám napsáno nepřijata pro neprospěch u přijímací zkoušky a pořadí 3.
V čem jsem tedy neuspěla ?
Děkuji za odpověď.
2/7/2016 18:21new

Dobrý den,

máte podanou přihlášku na dvouoborové studium FSS+FF.
Podmínkou pro úspěšné absolvování přijímacích zkoušek pro FSS je dosáhnout hodnotu minimálně 120, jako součet ZSV a TSP (nebo OSP). Součet výsledků vašich testů je nižší. Proto jste neuspěla v přijímacím řízení.
Lenka Polášková
25/7/2016 10:55new
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy budou výsledky odvolání sportovní fakulty (RVS).
Děkuji
25/7/2016 11:19new

Dobrý den,

harmonogram zasedání komise viz http://www.muni.cz/admission/master_appeals
Michaela Dobiášová
25/7/2016 13:52new

Dobrý den,

posílala jsem odvolání na jeden obor na lékařskou fakultu. Podle výše uvedeného harmonogramu se tedy dozvím výsledky odvolání až nejdříve 26.8? Ještě bych se Vás chtěla zeptat, kdy bude upřesněno, bez ohledu na odvolání, zda se budou dobírat studenti, kteří se umístili pod čarou (zejména obor Zdravotní laborant a Nutriční terapeut)?

Děkuji
25/7/2016 15:40new

Dobrý den,

pokud je tam termín zasedání komise konec srpna, tak to bude na konci srpna.
O případném posunu se může rozhodnout kdykoliv během léta. Fakulta pro to nestanovuje žádný konkrétní termín.
Dominika Paluříková
27/7/2016 13:46new
Dobírání studentů
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se bude dobírat na Ped obor Speciální pedagogika. Děkuji
31/7/2016 07:50new

Dobrý den,

nezlobte se, ale na to vám nemůže dát odpověď nikdo.
Eliška Václavková
11/8/2016 17:43new
Dobrý deň,
chcem sa spýtať na nasledovné:
bola som bola neprijatá na odbory kde som sa hlásila,
ale ponúkli mi alternatívu - iný odbor.
Obratom som (písomne)alternatívu prijala.
Objaví sa niekde v mojej prihláške
informácia,
že som prijatá na náhradný odbor?
Alebo len s tým listom prídem na zápis?
Vopred ďakujem za odpoveď.
Václavková
12/8/2016 08:32new

Dobrý deň,

stačí prísť na zápis (podľa pokynov fakulty). Zmena by sa mohla prejaviť aj v e-prihláške, ale to nie je určujúce (v tomto prípade).
Eliška Václavská
31/8/2016 17:37new
Termín dodatečného přijetí

Dobrý den,

hlásila jsem se na FF Český jazyk a literatura, bohužel jsem skončila 9. pod čarou. Zajímalo by mě, zda se budou doplňovat uchazeči pokud nebude zaplněna kapacita, ale hlavně kdy se to dozvím.Je konec léta a já už trochu trnu hrůzou :)

Děkuji za odpověď :)
2/9/2016 09:37new

Dobrý den,

pokud by se něco změnilo, byla byste vyrozuměna už dávno. Náhradní zápis na FF se koná 5. 9. 2016.
Fakulta pro daný obor dodatečně nepřijímala.
Barbora Netrdová
6/9/2016 12:03new

Zdravim,

mam ten isty "problem"ako vyssie slecna. Hlasila som sa na Fakultu Sportovnich studii. Neprijata z kapacitnych dovodov. Do kedy asi este mam pockat na pripadne vyjadrenie, alebo ak by sa doberali studenti,tak asi cca do kedy?

Dakujem.
9/9/2016 16:07new
Dobrý deň,
takže ak čakám tiež na situáciu doberania študentov po riadnych zápisov, je to už zbytočné? Niekde som sa dočítala, že posledný zápis sa koná 16.9. (asi nepodstatné, ale odbor manažment v kultúre).
Vopred ďakujem!:)
Veronika Franzová
2/9/2016 17:37new
Odvolání FF

Dobrý den,
posílala jsem odvolání na obor Psychologie na FF. Přezkumné řízení proběhlo 19.8. a stále jsem nedostala žádné vyrozumění. Bude mi zaslán dopis (nebo alespoň oznámení v e-přihlášce) i v případě, že mé důvody pro přezkum byly zamítnuty?

Předem děkuji za odpověď.
3/9/2016 18:33new

Dobrý den,

musíte být vyrozuměna písemně (ze zákona).
Lhůta je max. 30 dnů. Prosím proto ještě o strpení.