last modified 27/10/2008 13:19 new
Ostatní týkající se příjímacího řízení
David Severa
18/7/2016 11:53new
Doplnění počtu žáků
Dobrý den, rád bych se zeptal, stejně jako minulý rok jsem se nedostal na obor kam bych chtěl jít, ale jsem první pod čarou, takže doufám, že snad někdo nepřijde k zápisu a děkan povolí doplňování. Nicméně, minulý rok mi někdy po dopisu o nepřijetí přišel také dopis, v kterém se psalo, že bych se mohl dostavit k zápisu na obor, na který jsem se vůbec nehlásil, z důvodu nízkého počtu žáků na tom oboru. Mohu očekávat podobný dopis i tento rok ? Případně se někde přihlásit, že bych rád doplnil nějaký obor jestli je tam málo žáků ?
18/7/2016 13:15new

Dobrý den,

doplňování je specifikum právě "vaší" fakulty,ale děje se tak pouze výjimečně. Pokud by se tak stalo, již by vám byl odeslán dopis.
Nijaké "přihlášení" nebo "vyjádření zájmu", bohužel, možné není.
Tomáš Kotrba
21/7/2016 20:27new
Dobrý den, prosím o informaci, do kdy by se mělo rozhodnout o případném doplnění studentů na FSS (obor Bezpečnostně strategická studia - Mezinárodní vztahy). Skončil jsem druhý pod čarou a je mou prioritou studovat tento obor, takže zatím vyčkávám s rozhodnutím zapsat se na jinou VŠ, kde jsem byl přijat, dokud nebudu mít jistotu, že zde to nevyšlo. Mám ještě šanci nebo už je rozhodnuto? Děkuji za odpověď.
21/7/2016 20:54new

Dobrý den,

mrzí mě to, ale kdy a zda se fakulta bude vůbec dobíraním zaobírat - to vám teď nikdo neřekne.
Klidně se zapište na jinou VŠ. Pokud budete dodatečně přijat, studium na jiné VŠ můžete ukončit a zapsat se na FSS MU.