last modified 27/10/2008 13:19 new
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Marek Šimánek
21/7/2016 17:12new
Přijetí uchazečů pod čarou
Chci se zeptat jak je to u Fakulty sportovních studií, jestli je to také až v polovině srpna nebo zda vůbec doplňujete obor Tělesná výchova a sport - Trenérství.
21/7/2016 18:35new
Zda vůbec - to vám nyní nikdo neřekne. FSpS měla zápis jen tento týden.
Pokud se něco změní, tak klidně během července/srpna.
Petra Tomoszková
28/7/2016 09:54new
Dobrý den,
Chci se zeptat, jak se dozvím, zda jsem byla přijata na LF po nedostatku studentů při zápise. Uvidím to i na e-přihlášce a nebo mi to přijde pouze písemně?
Děkuju
31/7/2016 16:37new

Dobrý den,

změní se rozhodnutí v e-přihlášce (to nejdřív) a poté budete obeslána i mailem nebo dopisem.
Marek Šimánek
10/8/2016 19:14new
Přijetí na jiný obor
Dobrý den, byla mi nabídnuta pozvánka do jiného oboru. Tedy spíše stejný obor akorát jiný podobor. Jedná se o to, že jsem nebyl přijat na Tělesná výchova a sport - Trenérství. Kdybych šel na obor, který mi byl nabídnut (Tělesná výchova a sport - Rozhodčí fotbalu), tak šlo by po prvním semestru přejít na ten obor Trenérství, kdyby se uvolnilo místo? Nebo je možnost, že po přezkoumání řízení budu přijat?
10/8/2016 21:22new

Dobrý den,

prvý dotaz, prosím, položte přímo fakulě, na studijní oddělení.

Ad přezkum - pokud jste v žádosti o přezkum nenapadnul a neuvedl konkrétní příklad, kdy univerzita porušila zákon, při vydání negativního rozhodnutí, tak vám vyhověno nebude.
Viz http://www.muni.cz/admission/bachelor_appeals
Hong Nhung Tranová
11/8/2016 17:25new
Zápis

Dobrý den.

Jmenuji se Tranová Hong Nhung, jsem přijata na obor Hudební věda (číslo přihlášky: 3676438), bohužel jsem nestihla termín zápisu 21.7., protože jsem zrovna ten den letěla do Vietnamu na měsíc. Tento dopis se mi nešťastnou náhodou ztratil a až teď jsem zjistila, že v tomto případě jsem si měla napsat o náhradní termín zápisu v září. Tímto se velice omlouvám, že píši až teď. Dáte mi prosím náhradní termín?

Děkuji mockrát za odpověď.
S pozdravem

Tranová Hong Nhung
12/8/2016 08:35new

Dobrý den,

prosím, napište si (zavolejte) přímo na FF, zápis a další kroky spadají do jejich kompetence.
Kontakt viz http://www.phil.muni.cz/wff/home/orgstru/pr/ nebo http://www.phil.muni.cz/wff/home/orgstru/so/ (a tam odkaz úřední hodiny o prázdninách).
Do 22. 8. má studijní oddělení dovolenou.
Sára Květoňová
15/8/2016 13:38new

Dobrý den, mám trošku podobný problém, ale u mě se jedná o to, že na zápis se mám dostavit 5. září, ale v té době bohužel budu pryč. Může někdo jiný za mě "zaskočit" na zápise? Popřípadě estli to jde, je potřeba mu dát nějakou plnohodnotnou moc?

Děkuji za odpověď a hezký den.

Květoňová
15/8/2016 14:25new

Dobrý den,

budete muset někoho zplnomocnit.
Vzor plné moci najdete na fakultní webstránce.
Petr Celý
16/8/2016 21:33new
Náhradní termín zápisu
Dobrý den. Jsem domluvený že využiju náhradní termín k zápisu ke studiu, ale vypadá to, že to možná nestihnu ani ten den. Na webových stránkách je napsáno že právo k zápisu propadá, pokud se člověk nedostaví a do 5 dnů se neomluví. Znamená to tedy, že bych se mohl zapsat den po náhradním termínu, když předložím omluvu?

Děkuji
17/8/2016 07:28new

Dobrý den,

pokud se nemůžete dostavit, můžete udělit někomu zletilému plnou moc k zápisu.

Náhradní termín je ve vašem případě totiž až 12. 9., semestr ale začíná 19. 9. a podmínkou (dle zákona o VŠ) je, abyste byl zapsán před začátkem semestru.
Takže +5 dní ve vašem případě není možné.
Petr Celý
17/8/2016 09:18new
Takže by tedy nešlo zapsat se 13. 9.? Jde mi jenom o tom jeden den.
17/8/2016 14:13new
Zkust se domluvit přímo s fakultou, se studijním oddělením.