Thread: TSP obecně/
Veronika Hlavatá
last modified 9/5/2016 11:55 new
Minimální percentil_šance na přijetí

Dobrý den,

Mohu prosím vědět, jakou mám přibližnou šanci na přijetí do oboru "Teorie interaktivních médií"? Podávala jsem přihlášku do oboru jak na kombinované, tak i prezenční studium. Výsledek TSP dosáhl hranice 55,12 percentilu, což bylo nějakých 21 bodů a zdá se mi to nedostatečné.

Výsledky přijímací komise jsou za dlouhou dobu a já bych se už ráda zbavila toho pocitu nedočkavosti, ať už je Váš názor pro mě pozitivní nebo negativní. Na druhou stanu chápu, že to nelze zodpovědět jednoznačně - proto ještě jednou prosím o přibližný odhad.

Předem Vám velice děkuji.
9/5/2016 12:52new

Dobrý den,

nezlobte se, ale jakékoliv odhady v případě většiny oborů FF jsou na úrovni věštění z křišťálové koule.

Záleží na výsledcích "konkurence" (studentů, hlásících se na stejné obor a formu studia) a také na tom, kolik studentů se fakulta rozhodne přijmout.
To jsou proměnné, které v tuto chvíli nikdo nezná (ani fakulta, zatím).
9/5/2016 12:54new

Vážená slečno Hlavatá,

v tuto chvíli nedokážeme Vaši otázku zodpovědět. Jako vodítko Vám nicméně mohou posloužit percentilové hranice potřebné pro přijetí v minulém roce. Ty naleznete na http://www.muni.cz/admission/bachelor_reports po klinutí na "Podmínky pro přijetí v roce 2015".
Veronika Hlavatá
9/5/2016 13:08new

Děkuji všem za odpověď. Nezbývá mi nic jiného, než počkat na rozhodující verdikt. ;-)

Přesto ještě jednou děkuji.