8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Jana Tesařová
3/7/2017 12:05new
zápis

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je problém, pokud chci studovat 2 obory-PdF a FF. Na oba obory jsem se dostala a na PdF jsem již zapsaná ke studiu. U obou mám prezenční studium. Jak bude probíhat zápis na FF, když už mám UČO?

Děkuji za odpověď.
3/7/2017 15:45new
Dobrý den,
studium více oboru určitě problém není. Jediný problém by mohl nastat při tvorbě rozvrhů, kdy se vám mohou povinné semináře překrývat. UČO budete mít jen jedno, takže to, které již máte budete používat i na FF. Jinak by se zápis lišit nijak neměl. Pokud byste měla pocit, že potřebujete znát nějaké bližší informace k druhému zápisu, obraťte se prosím přímo na studijní oddělení FF na studijni@phil.muni.cz
11/7/2017 01:55new

Podle těch informací nově přijatým studentům na webu FF to vypadá, že na této fakultě ani letos není nutný osobní zápis, pokud už člověk vlastní přístupové údaje a UČO. Netuším ale, jestli se to dá aplikovat i v případě, kdy oba zápisy jsou "letošní", to budou vědět na tom Studijním oddělení (ovšem přes prázdniny mají omezený provoz).

Jinak zápis probíhá, co si tak matně pamatuji, stejně jako u těch, kteří ještě studenti nejsou (takže opět odkazuji na stránky FF), jen se nepřebírají ty přístupové údaje a heslo, podepisovala jsem se na jiný papír a referentka se mírně divila, co tam dělám - z toho usuzuji, že nějaká část studentů možnosti zápisu "poštou" využívá.