28/2/2017 16:01new
Opätovné prihlásenie a odpustenie prijmacej skúšky

Dobrý deň,

pokiaľ ste už na FI študovali, nemôžete to využiť, viď web FI

"Následující ustanovení neplatí pro uchazeče, kteří se hlásí ke studiu po předchozím studiu na FI MU. ..."
Kateřina Neumannová
1/3/2017 11:59new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdy se dozvím, zda moje žádost byla zamítnuta nebo přijata? Popřípadě, kde to dohledám?
Předem děkuji za odpověď.
1/3/2017 14:13new

Dobrý den,

viz web PřF, první odstavec http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Prominuti-prijimacich-zkousek

"Děkan fakulty může žádosti vyhovět podle kapacity oboru. Vyjádření děkana k žádosti o prominutí přijímací zkoušky bude zveřejněno v e-přihlášce do 14. 4. 2017 a následně bude rovněž rozesláno písemné vyrozumění."
Martina Juračková
last modified 4/3/2017 20:57 new
Prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,
na stránkách Přírodovědecké fakulty MU jsem se dočetla, že splňuji kritéria pro prominutí přijímací zkoušky na základě prospěchu (obor Aplikovaná matematika pro víceoborové studium - mezifakultně na ESF). Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem se prospěch dokládá (do jakého formuláře se známky vypisují a kde ho mohu získat) ? Nebo stačí zaslat kopie vysvědčení (spolu s průvodkou a žádostí o prominutí př.zkoušky) ? A je vůbec možné žádat o prominutí přijímací zkoušky na základě prospěchu, když jsem tuto možnost neoznačila při vyplňování e-přihlášky, kterou jsem posílala 19.2. 2017 ?

Děkuji za odpověď
5/3/2017 07:02new

Dobrý den,

v e-přihlášce můžete i nyní vyznačit, že žádate o prominutí PZ.
Také v e-přihlášce je sekce "Středoškolské vysvědčení" - kde vyplníte požadované profilové předměty a známky, vytisknete si poté jejich přehled (ten v škole potvrdíte) a spolu s průvodkou a žádostí (také tisk z e-přihlášky) vše odešlete na adresu uvedenou na průvodce.
Romana Katrenčíková
7/3/2017 09:24new
Poslanie koncorocnych vysvedceni

Dobry den,

Chcela by som sa spytat,ci treba poslat koncorocne vysvedcenia a ake dalsie dokumenty je potrebne este odoslat aby bola prihlaska kompletna.

Vdaka za odpoved.
7/3/2017 09:42new

Dobrý deň,

nič nám poštou vopred neposielajte.
Overenú kópiu maturitného vysvedčenia odovzdáte až priamo pri zápise ku štúdiu.
Anna Hrazdírová
8/3/2017 16:06new
Termín výsledku prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,

mohla bych se zeptat, zhruba kdy očekávat výsledek, zda jsme byli či nebyli přijati na Lékařskou fakultu bez přijímacich zkoušek? Mockrát děkuji, nikde to nemůžu najít.

Hezký den, Anna Hrazdírová
15/3/2017 13:04new

Dobrý den,

dle sdělení fakulty:

"Výsledky o přijetí uchazečů o studium bez přijímacích zkoušek na obory Všeobecné
a Zubní lékařství na LF MU budou zveřejněny v průběhu měsíce března 2017 v
elektronických přihláškách a obdržíte rozhodnutí o přijetí i v listinné podobě
poštou."
Denisa Sedlárová
8/3/2017 21:58new
Prijímacia skúška - TSP/Odborný test

Dobrý deň,
mám podané prihlášky na nasledujúce študijné odbory - Geografie, Geografická kartografie a geoinformatika a Aplikovaná geografie a geoinformatika. Na stránke Prírodovedeckej fakulty MUNI je uvedené,že pre tieto študijné odbory je možnosť výberu prijímacej skúšky a to buď TSP alebo Odborný test alebo TSP+ Odborný test. Ja som si zvolila prvú možnosť, a to TSP. Keď kliknem na "Moje prihlášky" tak pri všetkých troch prihláškach mám napísane:Přijímací zkouška -varianta testu přijímací zkoušky (oborově specifická): TSP
Lenže keď si ale všetky tieto tri prihlášky otvorím, mám tam vypísané nasledovné:
Tato přihláška má předepsány následující zkoušky:

PřF:Test studijních předpokladů
PřF:Zeměpis
Přijímací zkouška z odborného testu proběhne 6. 5. 2017.

Znamená to,že budem musiet písať aj test zo Zemepisu alebo sa jedná iba o nejakú chybu?
Ďakujem Vám za odpoveď
9/3/2017 08:08new

Dobrý deň,

platí informácia uvedená vo Vašej e-prihláške -len TSP.
Nasledujúci rozpis je uvádzaný pri každej prihláške na PřF (s TSP a IT), ako súhrnná informácia o tom, že daný odbor ponúka obe formy testu. Netýka sa to však konkrétne vašich prihlášok.

Budete pozvaná len na TSP.
Anežka Svobodová
13/3/2017 15:51new
Špatný obor
Zadala jsem si špatnou kombinaci oborů místo anglicky jazyk se zaměřením jsem.si dala.anglicky jazyk a literatura nejde to změnit ještě ?
13/3/2017 21:34new

Dobrý den,

mrzí mě to, ale jakékoliv změny byly možné pouze do 28. 2. 2017.
Uvedená aprobace je se zaměřením na výuku na SŠ.
13/3/2017 20:37new
Prihlaska neni dosud uplna
Dobrý deň,
zakladala som prihlášku 11.2.2017 na navazující magisterské studium, kde som do prihlášky najprv vypĺňala osobné údaje. Požiadala som v niektorých prípadoch o zmenu údajov a doplnila tie, ktoré chýbali. Doposiaľ však neboli schválené a stále píše, že chybí údaje, keďže neboli vyřízené a tak nemôžem ďalej v podaní prihlášky pokračovať a ani vykonať platbu.
Viete mi poradiť, ako pokračovať?
Ďakujem za Vašu odpoveď.
S pozdravom
Adamčíková
13/3/2017 21:41new

Dobrý deň,

prosím, kontaktujte fakultu, na ktorej ste na MU študovali, aby vám zmeny ručne potvrdili.

Druhým riešením je založenie novej prihlášky úplne "načisto", kedy všetky údaje vyplníte tak, ako potrebujete.
Natália Lengyelová
15/3/2017 21:28new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý večer. Je možné požiadať o odpustenie prijímacích skúšok aj na základe vstupných testov spoločnosti Mensa SR alebo len Mensa ČR? Absolvovala som testy s výsledkom nad 130 IQ.
Ďakujem za odpoveď.
Lengyelová
15/3/2017 21:39new

Dobrý večer,

FI akceptuje výsledok len z Mensa ČR.
Lucie Koželková
29/3/2017 22:33new
Krytí termínů
Dobrý den, pokud mám u TSP v preferenci termíny, které se kryjí i s oborovými zkouškami, je to problém? Případně, je nějaká možnost, jak termíny v tuto chvíli ještě změnit?
Děkuji za odpověď
5/4/2017 15:27new

Dobrý den,

termíny testů již máte online.
Testy se vám nekryjí, stíháte je všechny :)
Michal Biačko
4/4/2017 16:17new
Odpustenie príjmacej skúšky
Dobrý deň,
Nedávno(1.4.2017) som úspešne absolvoval (spĺňam podmienku) testy Scio. Chcel by som sa opýtať či je ešte možné poslať žiadosť o odpustenie ps. ak som poslal prihlášku 19.2.2017 a v nej som neuviedol nič. (vtedy som ešte neuvažoval nad napísaním testu scio)
6/4/2017 16:01new

Dobrý deň,

mrzí ma to, ale žiadosť bolo nutné odoslať do konca marca, viď info na webe FI -> https://www.fi.muni.cz/admission/bachelor/index.xhtml.cs

Prosím, dostavte sa na TSP.
Ivana Liptáková
5/4/2017 22:29new
Odpustenie príjmacej skúšky
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, kedy sa dozvieme, či naša žiadosť o odpustenie prijímacej skúšky bola potvrdená alebo nie. Ďakujem za odpoveď.
6/4/2017 16:01new

Dobrý deň,

rozhodnutie už v e-prihláške máte: "neprominuta pro nesplnění požadavků"
Barbora Kuželová
6/4/2017 17:32new
prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde přesně v e-přihlášce najdu, zda-li mi byla přijímací zkouška prominuta, či ne.?
Děkuji za odpověď ..
6/4/2017 18:19new

Dobrý den,

v sekci informace k výsledkům přijímací zkoušky se objeví "prominuto".
Fakulta má čas až do 14. 4. 2017, viz web s podmínkami přijíamcího řízení.
Marta Shkabarnitska
24/4/2017 11:01new
Dobrý den,
mám dotaz, přijímací zkouška mi byla prominuta, ale v rozhodnutí o přijetí ke studiu doposud ne, znamená to, že jsem tedy přijata nebo se to ještě může změnit podle přijímacích zkoušek?
Děkuji za odpověď
26/4/2017 19:54new

Dobrý den,

prominutí = přijetí ke studiu.
Rozhodnutí se změní ale až po formálním zasedání přijímací komise fakulty. Ta zasedne až po ukončení přijímacího řízení a plošně rozhodne. Ale již nyní jste přijatá :)
Marta Shkabarnitska
27/4/2017 16:25new
Děkuji za odpověď,
přeji hezký den :)
Jan Marada
9/4/2017 12:57new
Chyba v přihlášce
Dobrý den, vyskytla se zde u mě taková nepříjemnost.. nedávno jsem absolvoval Scio test ze ZSV na obor Psychologie na Fakultu sociálních studií, ale v mé přihlášce jsem údajně přihlášen na Filozofickou fakultu, což není pravda. Přihlášku jsem podával na Fakultu sociálních studií, proto jsem psal ten Scio test. Co mám dělat prosím, poraďte mně. Děkuju :)
15/4/2017 19:22new

Dobrý den,

přihlášku jste si sám a vědomě podal na Filozofickou fakultu, obor Psychologie.

Pri zakládání přihlášky si vybíráte konkrétní obor na kokrétní fakultě a poté to ještě potvrzujete. Nadto musíte vybrat a potvrdit i preferenci přijímací zkoušky, pro FF je to TSP.
Když už ne předtím, tak alespoň v tuto chvíli jste si mohl uvědomit, že jste se při výběru fakulty překlikl (jinak byste vybíral ZSV+OSP). Ve své e-přihlášce jste si ale vybral termín TSP a potvrdil.

Mrzí mě to, ale v tuto chvíli není možná žádná změna.
Miroslav Líška
11/4/2017 15:58new
zmena údajov
Dobrý deň,
vo februári som vypĺňal e prihlášku a do osobných údajov som uviedol že sa hlásim zo strednej školy. To však nie je pravda pretože navštevujem vysokú školu v SR. Myslel som totiž, že mám uviesť len ukončené VS štúdium. Je možné údaje teraz po schválení ešte zmeniť ?
15/4/2017 19:52new

Dobrý deň,

v zásade sa jedná o údaj pre štiatistické účely. Pokojne tam môžete tú SŠ nechať.
24/4/2017 18:54new
Dobrý den, potřebuji aktualizovat osobní údaje k vyřízení přihlášky na navazující Magisterské studium. Vaše stránky mi nedovolují změnit nejvyšší dosažené vzdělání. Stále to ukazuje středoškolské a i když vyberu vysokoškolské, tak nemůžu zadat svůj vystudovaný bakalářský obor "Sdružená uměnovědná studia".
Můžete mi prosím pomoci s touto změnou.
Potřebovala bych to vyřídit do 26/04 (2 dny) abych se mohla přihlásit k navazujícímu studiu a zaplatit přihlášku.
Děkuji
Kristýna
---
24/4/2017 19:12new
Dobrý den,
už jsme na to přišli.
Musíte nejprve vymazat obor střední školy, pak zvolit poslední škola = vysoká škola a toto uložit.
Stránka to akceptuje s tím, že ukazuje poslední škola = vysoká škola ale chybí jí obor střední školy.
Vrátili jsme se zpět na stránku a zvolili obor střední školy a znovu uložili = hotovo.
Děkuji
Kristýna, Brno
---
25/4/2017 10:56new
Díky moc! Měla jsem úplně ten samý problém a sama bych snad na to ani nepřišla...