Denisa Grufíková
17/4/2017 22:43new
Chyba v preferenci studia prezenčí - kombinované studium

Dobrý den, podařilo se mi, v mé nevědomosti, přihlásit se ve studiu na prezenční, tedy denní studium. V úmyslu jsem měla a mám, studovat dálkově, tedy kombinované studium. Dá se s tímto přehmatem něco udělat?

Děkuji s pozdravem Grufíková
26/4/2017 19:53new

Dobrý den,

mrzí mě to, ale změna formy studia není možná. Jakékoliv změny jste mohla udělat do 28. 2. 2017.
Můžete zkusit, po přijetí ke studiu a zápisu, požádat o změnu formy studia. Záleží ale na odůvodnění žádosti.
20/4/2017 13:34new
E-prihlaska, Magisterske studium

Dobru den,

pri zalozeni e-prihlasky do oboru aplikovana informatika dosnatem informaciu:

"do navazujícího nebo doktorského studijního programu se nesmíte hlásit ze
střední školy (označil/a jste v rubrice Další osobní údaje, že se hlásíte ze
střední školy; zrušte tuto přihlášku a založte novou v bakalářském studijním
programu, nebo opravte údaj odkud se na studium hlásíte, je-li již
neaktuální)"

kedze vo svojich osobnych udajoch mam stale uvedene udaje svojej strednej
skoly.

Avsak nie som si ista, ako udaje upravit, kedze su tu len dve ponuknute
moznosti:

podání žádosti o úpravu dalších osobních údajů (místo narození, číslo obč.
průkazu, ...)

plnění/úprava dalších osobních údajů (žádám o zvláštní podmínky, obor
střední
školy, odkud se uchazeč hlásí)

Pri pokuse zalozit novu prihlasku sa opakuje to iste.

Rada by som sa opytala, ako tuto situaciu vyriesit a prihlasku podat.

Dakujem
24/4/2017 18:55new
Dobrý den, potřebuji aktualizovat osobní údaje k vyřízení přihlášky na navazující Magisterské studium. Vaše stránky mi nedovolují změnit nejvyšší dosažené vzdělání. Stále to ukazuje středoškolské a ikdyž vyberu vysokoškolské, tak nemůžu zadat svůj vystudovaný bakalářský obor "Sdružená uměnovědná studia".
Můžete mi prosím pomoci s touto změnou.
Potřebovala bych to vyřídit do 26/04 (2 dny) abych se mohla přihlásit k navazujícímu studiu a zaplatit přihlášku.
Děkuji
Kristýna, Brno
---
24/4/2017 19:12new
Dobrý den,
už jsme na to přišli.
Musíte nejprve vymazat obor střední školy, pak zvolit poslední škola = vysoká škola a toto uložit.
Stránka to akceptuje s tím, že ukazuje poslední škola = vysoká škola ale chybí jí obor střední školy.
Vrátili jsme se zpět na stránku a zvolili obor střední školy a znovu uložili = hotovo.
Děkuji
Kristýna, Brno
---
Natálie Rybáriková
29/4/2017 17:16new
Chybějící přihlášky
Dobrý den, když se přihlásím do svých přihlášek, tak tam sice mám pozvánku na TSP, ale v sekci moje přihlášky jsou jen ty z minulého roku a ne letošní, kde je chyba?
1/5/2017 14:17new

Dobrý den,

letos jste si přihlášku podávala přes IS, již jako studentka MU, pod svým UČO.
Takže pokud se nyní přihlašujete ke své loňské přihlášce jejím číslem a heslem, letošní přihlášky asi nevidíte.

Přihlašte se do ISu, vlevo je sekce Přijímačky a tam máte seznam přihlášek založených pod svým UČem.
Petra Kolísková
10/5/2017 16:45new
Předběžné zveřejnění percentilu v e-přihlášce

Dobrý den,

bude se předběžně zveřejňovat percentil v e-přihlášce před tím, než bude oficiální rozhodnutí o přijetí/nepřijetí? Popřípadě kde tuto informaci najdu a kdy bude přibližně zveřejněna?

Děkuji.
10/5/2017 18:22new

Dobrý den,

percentil, tzn. výsledek TSP, bude zveřejněn do 15. 5. 2017 (je to uvedeno v pozvánce a také vám to sdělil dozor po dopsaní testu).
Je to finální výsledek - finální percentil.

Konečné rozhodnutí o přijetí/nepřijetí bude zveřejněno dle fakulty, viz harmonogram na https://is.muni.cz/prihlaska/diskusni_forum_tsp?fakulta=1411;guz=69373421;jn=v
Petra Kolísková
10/5/2017 22:41new
V pozvánce jsem to nějak přehlídla a moc si neuvědomuji, že bych tuto informaci po dokončení TSP slyšela, každopádně moc děkuji za odpověď. :)
Petra Škrobálková
last modified 13/5/2017 11:18 new
Dobrý den, takže je percentil již přepočten, když se hlásím na FSS, kde jsou potřeba absolvovat ZSV i TSP? Kde se bere v úvahu 40% TSP? Děkuji Škrobálková
13/5/2017 14:34new

Dobrý den,

ne, vidíte "čistý" percentil z TSP.
FSS je výjimka, hodnotu si přepočte a sečte s daty od SCIO (zatím tak neučinili).
last modified 10/5/2017 18:26 new

Percentil má být zveřejněný nejpozději 15. května, jak je napsáno v pozvánce a aspoň v místnosti, kde jsem psala já, to dozor taky říkal. Je teda definitivní, ne předběžný. Moje zkušenosti ze 3 různých let říkají, že by to mohlo být cca v pátek ve druhé polovině dne (tím nemyslím hned ve 13 hodin) až v sobotu v první půlce dne nebo v brzké odpoledne. Nejpozději v to pondělí to tam ale bude natuty.

Kde to tam přesně bude, to si nepamatuju, mám pocit, že tam, kde je informace o datu a místu konání (nemyslím odkaz na pozvánku, ale tam, kde je to v přihlášce).

EDIT: Pozdě, aspoň že se shodneme :-)
Petra Kolísková
10/5/2017 22:43new
Moc děkuji. V pozvánce jsem to asi přehlídla a moc si nevybavuji, že by to dozor na konci říkal, ale klidně je možné, že jsem tu informaci ze stresu vypustila :-D :)
Dávid Forgáč
13/5/2017 07:32new
Typ predchádzajúceho vzdelania

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať za aký typ predchádzajúceho vzdelania sa považuje Gymnázium v prihláške - Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení) alebo Úplné střední vzdělání?
Michaela Nosková
13/5/2017 09:33new
Úplné střední
Petra Škrobálková
13/5/2017 11:50new
Přepočítaný percentil
Dobrý den, chci se zeptat, zda v E-přihlášce je již uveden přepočítaný percentil pro FSS? Děkuji
13/5/2017 14:34new

Dobrý den,

ne, vidíte "čistý" percentil z TSP.
FSS je výjimka, hodnotu si přepočte a sečte s daty od SCIO (zatím tak
neučinili).
Tereza Winklerová
13/5/2017 15:37new
Dobrý den. A je veřejně dostupný koeficient, podle kterého pak následně přepočítáváte percentil?
13/5/2017 16:18new

Samozejmě, je to uvedené na stránce FSS již od litopadu 2016.

Hodnota ZSV bude tvořit 60 % a OSP 40 % výsledku.

Tzn. výsledek ZSV si vynásobte 1,2 a OSP/TSP vynásobte 0,8.
Lívia Jesenská
14/5/2017 15:35new
Chyba v oborovom teste

Dobrý deň,
písala som dva oborové testy (biológia so základmi z chémie a aj samotnú chémiu). V prihláške na chémiu (č. prihlášky 3766481) mi ukazuje test z biológie aj keď sa na túto prihlášku nevzťahuje.

Výsledky z chémie ešte nie sú a dá mi ich do prihlášky alebo už sú a je tam chyba?
14/5/2017 18:59new

Dobrý deň,

vo vašej prihláške na chémiu vidím len percentil z TSP. Výsledky OT z chémie zatiaľ nie sú dostupné.
Lívia Jesenská
14/5/2017 19:46new
Dobre, ďakujem veľmi pekne.
Natálie Skopalová
26/6/2017 21:14new
TSP
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co mám napsat do preferencí u TSP, když se hlásím na 2. kolo přijímacího řízení a už jsem jeden test TSP vykonala
27/6/2017 08:05new

Dobrý den,

uvedenou položku vyplňovat nemusíte.
Resp. k TSP stejně pozvaná nebudete - vezme se v potaz váš výsledek z května.