Thread: Odvolání/
10/6/2017 09:39new
Žádost
Dobrý den,
chci se zeptat, zda existuje nějaká alternativa odvolání. Je zřejmé, že pokud nelze doložit žádné pochybení v rozhodovacím řízení, jsou odvolání zamítnuta.
Na FSS ale 2 semestry studuji v programu CŽV - studium jednotlivých předmětů a požadavky přijímací zkoušky jsem splnila (z kapacitních důvodů na mě ale místo nevyšlo). Ráda bych tedy podala alespoň žádost děkanovi fakulty o výjimku. Na VŠ se už nějaký čas pohybuji, vím, že lze žádat "o kde co", nicméně prakticky jsem nic takového nikdy nedělala.
Existuje nějaký formulář, předpis ... definující podobné žádosti různého druhu?
Děkuji,
Zuzaníková
10/6/2017 09:50new

Dobrý den,

s ohledem na to, že již se na MU pohybujete, zkuste to konzultovat přímo s oddělením pro CŽV na FSS. Předpokládám, že to nebude první dotaz tohto typu, který dostanou a mají určitě prax a zkušenosti s dalším postupem v obdobných situacích.

Obecně to není nijak upraveno, obvykle se použije standardní formulář žádoti a v něm dále specifikujete o co žádáte a proč.
10/6/2017 19:27new
Děkuji. Dosavadní studium jsem absolvovala na jiné univerzitě, proto se raději ptám na zdejší konvence. Pokoušela jsem se tento dotaz na studijním oddělení položit, bylo mi řečeno, že pokyny naleznu v písemném vyjádření o nepřijetí. Což se stalo, bohužel ale nezodpovídají můj případ.
Pokusím se tedy najít nějaký standardní formulář.
10/6/2017 23:10new

Ptala jste se obecně na SO, nebo přímo referentky pro CŽV...?
Omlouvám se za, možná na první pohled, stupidní dotaz, ale může to být důležité.

Protože přímo CŽV by na to mělo/mohlo reagovat adekvátněji.
11/6/2017 23:08new
Ne, máte pravdu. Ptala jsem se vedoucí oddělení, která se mnou doposud vše řešila. Mohu se pokusit obrátit ještě na někoho jiného :).
Děkuji.