8/11/2010 16:14new
Dotazy specifické pro fakultu sociálních studií.
26/5/2018 21:45new
Šance se ještě dostat
Klidně může být. Fakulty si samy určují, kolik lidí chtějí na který obor přijmout a můžou mít nejrůznější důvody pro stanovení počtu přijatých. (Třeba kapacita fakulty, personální zabezpečení, horší uplatnitelnost absolventů na trhu práce - prostě je to pouze na té fakultě). Jako proč se to snížilo, to by Vám museli odpovědět na fakultě, ale obecně - počty z jednoho roku vůbec nejsou relevantní pro roky jiné, tedy nedá se s tím automaticky počítat. Někdy fakulty třeba předem zveřejňují předpokládaný počet přijatých pro daný akademická rok, ale většinou je to předpokládaný počet, tedy nelze jej brát jako jistotu.
Jakub Henni
29/5/2018 12:40new
Počet přijatých na evropská studia
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik uchazečů bylo přijato na evropská studia? Děkuji za odpověď.
29/5/2018 17:46new

Dobrý den,

vyčkejte prosím na písemné rozhodnutí, tam budete mít veškeré potřebné informace.
Kateřina Kaniová
6/6/2018 10:12new
Environmentální studia-Religionistika
Dobrý den.
Podle dopisu jsem pochopila, že jste na tuto kombinaci nepřijali nikoho. Jak je to možné, když já jsem se umístila jako druhá v přijímacím řízení a stejně nejsem přijata? Je to tak, že nebyl zájem o tento dvouobor, a proto ho ani neotevřete? Má cenu si v takovém případě podávat odvolání?
Děkuji
last modified 7/6/2018 15:57 new

Je to možné, není to ojedinělý případ.

Ano, o tyto kombinace je malý zájem, a protože není nutné je otevřít za každou cenu, není třeba preferovat např. uchazeče s horšími výsledky než v dosahují ti v jiných kombinacích stejného oboru, byť ve své kombinaci byli nejlepší.

Odvolání slouží k přezkumu, zda přijímací řízení proběhlo v souladu se zákonem => pokud tedy lze prokázat, že byl porušen nějaký předpis, pak to má smysl.
(v opačném případě bude pouze konstatováno, že zákon porušen nebyl)
Nikol Plisková
30/6/2018 09:18new
Jak postupovat po dodatečném přijetí
Dobrý den,
byla jsem dodatečně přijata na obor mezinárodní vztahy a zajímalo by mě, jak mám postupovat, pokud se chci na tento obor zapsat.
Děkuji
30/6/2018 12:22new

Dobrý den,

informujte se prosím na studijním oddělení Vaší fakulty (studijni@fss.muni.cz).
Erik Kilian
3/9/2018 11:55new
Náhradný termín zápisu
Dobrý deň,
v riadnom termíne som sa nemohol dostaviť na zápis, tak som napísal na študijné oddelenie e-mail s ospravedlnením absencie a žiadosťou o náhradný termín. Avšak odpoveď čo som dostal bola: „Dobrý den,akceptujeme náhradní zápis 11. září.“ Preto sa chcem spýtať na čas- miesto náhradného zápisu a či je ešte niečo potrebné navyše narozdiel od riadneho termínu zápisu pretože som nedostal ani pozvánku na náhradný zápis kde by som tieto informácie našiel.
Ďakujem
Erik Kilian
4/9/2018 12:08new

Dobrý den,

náhradní termín zápisu do bakalářských studijních programů proběhne na FSS v úterý 11.9.2018 v 9:00 ráno v posluchárně 51 (5. podlaží). Tyto informace jsou vypsané na https://www.fss.muni.cz/admission/application_and_admission/bc v dokumentu "Zápisy nově přijatých uchazečů".
81.92.251.*
10/1/2019 12:29new
Dobrý den, jsou někde k dispozici k nahlédnutí přijímací testy z minulých let? (obor Sociální práce, navazující magisterské) Předem děkuji za odpověď.