26/10/2008 21:41new
Administrativa (doklady, platby atd.)
Alexander Slávik
14/3/2018 19:04new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý deň, ako zistím či mi byla prominuta přijímací zkouška ?
14/3/2018 20:12new

Dobrý den,

nejpozději do termínu konání přijímacího řízení bude informace o prominutí či neprominutí přijímací zkoušky uvedena ve Vaší e-přihlášce.
Daniel Minich
21/3/2018 21:10new
Dobrý deň, vo svojej prihláške som uviedol všetky potrebné dokumenty k prominutí príjmací skúšky ( kopia SCIO diplomu aj žiadost o odpustenie TSP). Mám aj potvrdené prijatie štúdijným oddelením ale mám tam uvedenú poznámku o nesplnení podmienky k odpusteniu príjmacej skúšky aj ked som SCIO testy urobil nad 80 percentil. Musím do prihlášky ešte niečo doplniť? Ďakujem.
22/3/2018 17:04new

Dobrý den,

obraťte se prosím na studijní oddělení Vaší fakulty (studijni@econ.muni.cz).
Kristína Handzušová
5/4/2018 09:27new
Dobrý deň, môžem sa opýtať či sa zobrazí v elektronickej prihláške aj rozhodnutie o neprijatí bez prijímacej skúšky ? Či oznámenie "dosud nerozhodnuto' a pozvánku na prijímačky mám brať ako rozhodnutie o tom, že tam mám ísť ?
last modified 5/4/2018 09:40 new

Dobrý den,

vyjádření děkana k žádosti o prominutí přijímací zkoušky na Přírodovědecké fakultě bude zveřejněno v e-přihlášce do 6.4.2018 a následně bude rovněž rozesláno písemné vyrozumění. Uchazeči, kteří obdrží pozvánku k přijímací zkoušce a následné vyrozumění o prominutí přijímací zkoušky, považují tuto pozvánku za bezpředmětnou. Uchazeči, jejichž žádosti děkan nevyhoví, se dostaví k přijímací zkoušce podle obdržené pozvánky (viz http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Prominuti-prijimacich-zkousek).