Ingrid Zriniová
6/3/2018 18:19new
Problémy e -prihláškou

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, dnes mi prišiel mail s týmto textom " Podali jste si elektronickou přihlášku ke studiu dlouhého magisterského oboru Všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.
Pravděpodobně nedopatřením jste označili/zaškrtnuli ve své e-přihlášce, že posíláte listinnou žádost o přijetí bez přijímacích zkoušek a přílohy.

Toto jste ovšem do 28.2.2018 včetně neučinili, na studijní oddělení Lékařské fakulty MU nebyla Vaše listinná žádost s požadovanými přílohami doručena, takže Vámi označenou žádost nelze akceptovat.

Pokud budete editovat svou e-přihlášku, tak můžete políčko žádosti opravit, označení odstranit, "kde konkrétne mám to v prihláške upraviť, neviem to nájsť, a dúfam, že to neznamená,že moja prihláška nebude akceptovaná? Ja som totiž ani o prijatie bez príjimáčiek ani nežiadala. Ďakujem za odpoveď. Ingrid Zriniová
Dominika Demčáková
6/3/2018 21:07new

Dobrý deň,

mám ten istý problém. Bol mi dnes zaslaný email s rovnakým obsahom, pričom som pred podaním prihlášky nežiadala o prijatie bez prijímacích skúšok. V e-prihláške nemám ani možnosť editovať túto žiadosť. Obraciam sa na Vás s rovnakou prosbou, kde môžem to políčko so žiadosťou o prijatie bez prijímacej skúšky prosím nájsť? Vopred ďakujem za odpoveď.

S pozdravom,
Dominika Demčáková
8/3/2018 18:12new

Dobrý den,

kontaktujte studijní oddělení Lékařské fakulty (studijni@med.muni.cz).