188.175.120.*
last modified 10/3/2018 12:09 new
Problém a e-přihláškou

Dobrý den,
Naskytl se mi problém s prihláškami na následující obory:
Geografie (PŘF)
Teorie interaktivních medií (FF)
Management sportu (FSpS)
Speciální edukace bezpečnostních složek (FSpS)

Všechny tyto přihlášky jsem v řádném termínu podal i zaplatil. Poté mi přišlo potvrzení na tento email, že vše proběhlo v pořádku a i v mém účtu e-přihlašky bylo vše jak má. Dnes po návštěvě tělovýchovného lékaře, potřebné pro získání potvrzení o způsobilosti studia na FSpS jsem znova otevřel mojí e-přihlašku k přiložení tohoto potvrzení do přihlášky. V mé přihlášce však byl již jen management sportu, který byl puze podaný s nevyplněnými údaji a nezaplacen, ostatní obory vůbec. Tímto bych Vás chtěl poprosit o pomoc, kam se v tomto případě obrátit a jak dále postupovat.
Děkuji.
10/3/2018 14:30new

Dobrý den,

pokud jste přihlášky zakládal přes IS, tak se do e-přihlášky přihlašte přes IS. Naopak pokud jste zakládal přihlášky přes e-mail, tak do e-přihlášky vstupujte přes e-mail. Nebo do e-přihlášky vstupujte přes jedno z čísel Vašich přihlášek (3859169, 3859179, 3859182 a 3859250). Tyto Vaše přihlášky jsou v pořádku podané a zaplacené.

Pokud by ani tento postup Váš problém nevyřešil, kontaktujte nás prosím na našem e-mailu prihlaska@muni.cz.
86.49.115.*
10/3/2018 22:19new
Máte pravdu, problém vyřešen.
Děkuji