8/11/2010 16:17new
Dotazy specifické pro přírodovědeckou fakultu.
Lucie Příkazská
14/5/2018 10:32new
Přijetí/nepřijetí
Dobrý den,
na oboru biochemie jsem skončila 4 pod čarou, body na přijetí mám, ale nejsem přijata z kapacitních důvodů. Podle diskuzí, co jsem četla nemá podání odvolání moc smysl a také jsem se dočetla, že děkanova povinnost není doplnit počet studentů, kteří nenastoupí, studentmy kteří jsou pod čarou. Nicméně na úřední desce je dokument, kde se uvádí, že nejvyšší možný počet studentů pro obor biochemie na rok 2018/2019 je 220. Proč je tedy přijmuto pouze 182 studentů?
Děkuji za odpověď
24/5/2018 19:21new

Dobrý den,

uvedený počet je nejvyšší možný pro studijní program Biochemie, ve kterém jsou zahrnuty dva obory - Biochemie a Chemoinformatika a bioinformatika.
Branislav Meliška
18/5/2018 16:08new
Prijatie na druhý obor
Dobrý deň, bol som prijatý na obor Speciální biologie, ale ako prvú prihlášku som mal podanú na obor Lékařská genetika a molekulární diagnostika, na ktorý som ale prijatý nebol. Dnes mi domov prišlo oznámenie o neprijatí na LGMD, ale nič o obore SPBI. Preto sa chcem opýtať, že či je všetko v poriadku a k SPBI mi ešte oznámenie pride ? Za odpoveď vopred ďakujem !
21/5/2018 18:54new

Dobrý den,

na obor SPBI jste byl přijat, informace ve Vaší e-přihlášce je platná. Ohledně oznámení se prosím informujte přímo na studijním oddělení PřF (studijni@sci.muni.cz).
Frederik Volný
3/6/2018 12:04new
Biofyzika
Zdravím :-)
Je tady někdo, kdo bude studovat biofyziku?
Hana Malčíková
21/6/2018 11:44new
Potvrzení o Bc z jiné školy

Dobrý den,
v instrukcích jsem dostala, že do 30.6. máme doložit absolvování Bc. studia z jiné univerzity, ale nemohu najít, zda mám kopii diplomu poslat poštou(případně kam) nebo osobně donést na studijní oddělení ?

Děkuji
Hana Malčíková
26/6/2018 13:05new

Dobrý den,

o jaké instrukce se prosím jedná? Úředně ověřená kopie dokladu předchozího vzdělání se obvykle dokládá v písemné podobě u zápisu ke studiu.
Ester Weimerová
6/7/2018 13:27new
Přijetí bez přijímací zkoušky

Dobrý den,
když uchazeč splňuje kritéria pro upuštění od PZ, je (v prvním i druhém kole) jisté, že bude přijat? Může se třeba stát, že nakonec takhle projdou například jen ti se samými jedničkami z profilových předmětů, i když podle podmínek stačí vyšší průměr?

Děkuji za odpověď
15/7/2018 19:09new

Dobrý den,

žádostem o prominutí přijímací zkoušky může být vyhověno při splnění podmínek podle kapacity oboru. Přijímací zkouška může být tedy neprominuta z kapacitních důvodů - zohledňují se doložené studijní výsledky.
8/11/2010 16:20new
Dotazy specifické pro fakultu informatiky.
Veronika Kročilová
23/4/2018 20:22new
Stipendium pro perspektivní studenty
Dobrý den, v jaké výši se pohybuje stipendium, jestliže odmaturuji ze společné části maturitní zkoušky z matematiky za 1? Děkuji za odpověď.
26/4/2018 15:02new

Dobrý den,

obraťte se prosím na studijní oddělení Fakutly informatiky (studijni@fi.muni.cz).
Žaneta Grossová
4/5/2018 21:17new
Výsledky
Dobrý den, mohu se zeptat kdy budou zveřejněny informace o přijetí/nepřijetí?
Děkuji.
6/5/2018 13:37new

Dobrý den,

rozhodnutí o přijetí/nepřijetí pro bakalářské obory na Fakultě informatiky budou nejpozději do 20.5.2018 uveřejněna v e-přihláškách (viz https://www.fi.muni.cz/admission/guide.html).
Kateřina Křížová
5/5/2018 23:41new
Změna oboru
Dobrý den, jsem přijatá bez příjmaček na obor sociální informatika. V době kdy jsem podávala přihlášku jsem se rozhodla pro tento obor, jenže po těch pár měsících jsem se rozhodla, že bych chtěla studovat jiný obor na FI (byl to jeden ze tří oborů ze kterých jsem se rozhodovala). Je to možné zařídit před zápisem a nebo ne? Děkuji.
8/5/2018 17:34new

Dobrý den,

o přestup do jiného oboru na FI si můžete zažádat přímo u zápisu do studia.
8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Pavlína Malíková
21/3/2018 16:10new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestliže mám u přihlášky na Učitelství 1. stupně napsáno, že byla zkouška prominuta, znamená to, že už jsem automaticky přijatá? Děkuju předem za odpověď.
23/3/2018 16:42new

Dobrý den,

ano - pokud Vám byla přijímací zkouška prominuta, znamená to, že budete přijata bez ní.
Aneta Hlisnikowská
10/4/2018 16:58new

Dobrý den,
toto mě taky zajímalo. Tak děkuji za zodpovězení, ale chtěla bych se ještě zeptat, kdy mi přijde nějaké "potvrzení" (=dopis, že jsem přijata). Přijde to třeba až po ukončení celkového přijímacího řízení?

Děkuji.
12/4/2018 19:46new

Dobrý den,

vyrozumění o přijetí či nepřijetí je studentům sdělováno až po zasedání přijímací komise, které se koná až po konci přijímacího řízení. Datum zasedání přijímací komise na PdF zatím není stanoveno. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí je zveřejněno v e-přihlášce, nepřijatým uchazečům je navíc rozhodnutí o nepřijetí zasíláno poštou.

Viz http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/vysledky-prijimaciho-rizeni.
Anežka Indráková
27/3/2018 11:49new
Oborové zkoušky z hudební výchovy
Dobrý den,chtěla bych se zeptat:Pokud máme u zkoušky z hudební výchovy zařazenou hru na jeden z nástrojů-klavír nebo housle a taky zpěv a já si vybrala housle,musíme si také zajistovat svůj vlastní klavírní doprovod-korepetici? Nebo je možnost zahrat a zazpívat i bez nej? Popripade bude k dispozici nějaký doprovod na místě? Dekuji moc za odpověď!
28/3/2018 10:14new

Dobrý den,

obraťte se prosím na oddělení pro přijímací řízení na Pedagogické fakultě (prijimacky@ped.muni.cz).
Michaela Nohýlová
29/3/2018 08:06new
Navazující magisterské studium
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat. Vystudovala jsem bakalářské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor Sociálně zdravotní práce se zaměřením na vzdělávání. Navazující studium nám ovšem zrušili. Chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné se přihlásit do Brna na navazující magisterské studim speciální či sociální pedagogiky, zda se tyto obory dají považovat za příbuzné obory sociálně zdravotní práce. Děkuji za odpověď.
30/3/2018 19:58new

Dobrý den,

na naše navazující magisterské obory jsou přijímáni i uchazeči z jiných vysokých škol. Podmínky přijetí najdete např. na https://www.muni.cz/uchazeci/navazujici-magisterske-studium/vyberte-si-obor/ucitelstvi-a-pedagogika při rozkliknutí sekce "Přijímací zkouška" u jednotlivých oborů. Pokud je podmínkou přijetí bakalářské vzdělání v příbuzném studijním oboru a nejste si jistá návazností Vašeho vzdělání, obraťte se na studijní oddělení Pedagogické fakulty (studijni@ped.muni.cz).
Tereza Šejdová
27/4/2018 19:24new
Náhradní termín zápisu
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli pedagogická fakulta bude mít náhradní termín zápisu ke studiu?
1/5/2018 01:20new

Dobrý den,

ano, Pedagogická fakulta bude vypisovat náhradní termín zápisu (viz http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu).
Tereza Šejdová
1/5/2018 10:25new
Je tedy možné využít náhradní termín zápisu i v případě, že budu jen čekat na rozhodnutí o přijetí na jinou fakultu? Nebo je tento náhradní termín zápisu určen jen pro ty, kteří budou opakovat maturitní zkoušku v září? Děkuji za odpověď
2/5/2018 21:31new

Dobrý den,

ohledně tohoto důvodu se prosím informujte na Oddělení pro přijímací řízení na Pedagogické fakultě (prijimacky@ped.muni.cz).
Eliška Proroková
28/4/2018 14:27new
Počet přihlášených studentů
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda lze najít počet uchazečů, kteří se hlásí na obory na Pedagogické fakultě? Podařilo se mi nalézt pouze údaje o fakultě filozofické.
Děkuji za info.
1/5/2018 01:23new

Dobrý den,

statistiky přijímacího řízení se obvykle uveřejňují až na podzim. Kde jste prosím našla počet uchazečů k Filozifické fakultě? Mohu poprosit o odkaz? Děkuji.
Eliška Proroková
1/5/2018 14:32new

Dobrý den,

odkaz je: https://www.phil.muni.cz/do/phil/Pracoviste/prijimaci/materialy_uchazeci/zavazne_informace/bc_studium/Pocty_prihlasenych_bc_2018_19.pdf

Doufám, že jsem to dobře pochopila (nepřehlédla rok nebo něco podobného), měl by tam být uveden počet přihlášených studentů. Proto jsem si myslela, jestli nejsou dostupné i statistiky o PedF, abych si udělala předběžný obrázek, jak bych mohla dopadnout, když o FF jsou tyto informace zveřejněné.

Hezký den
2/5/2018 21:24new

Dobrý den,

děkuji za odkaz. Jedná se skutečně o letošní dokument, ale z Filozofické fakulty. Informace od Pedagogické fakulty se mi nepodařilo nikde dohledat, pravděpodobně je nikde neuveřejňují. Každá fakulta si toto řídí sama. Zkuste se obrátit na oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).
Zuzana Kašperlíková
29/4/2018 16:20new
Rozhodnutí zasedací rady o přijetí a nepřijetí
Dobrý den :)
Chci se zeptat, kdy rada rozhodne o našem přijetí a nepřijetí, a dokdy se to nejpozději dozvíme? Děkuju moc za odpověď.
Kateřina Klecanová
3/5/2018 10:28new

Zdravím, psala jsem e-mail Pedagogické fakultě a zpátky mi přišla odpověď:

přijímací komise zasedá dnes, tj. 3.5.2018.
http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/vysledky-prijimaciho-rizeni
Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí ke studiu bude importováno do e-přihlášek uchazečů nejpozději v den následující po dni neveřejného zasedání přijímací komise.