8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Oleksii Bielov
30/5/2019 12:16new
preference v přijímacím řízení

Dobrý den,
Rád bych poprosil o radu. Byl jsem přijat na obor "Japanistika". Na 1. místě mám jednooborové studium japanistiky. V přihlášce je napsano, že jsem byl přijat, a "V rámci programu Japanistika jste byl přijat na vaši 2. preferenci", t.j. na Japanistiku a Čínské studia. Chtěl bych studovat jen japanistiku. Můžu-li nějak to změnit?

Předem děkuji za odpověď.
Pekný den
30/5/2019 16:56new

Dobrý den,

na každou podanou a zaplacenou přihlášku Vám může být nabídnuta maximálně jedna možnost zápisu, a to vždy do Vámi nejvíce preferovaného studijního plánu, do kterého můžete být přijat (na který Vám "stačí percentily"). Když jste byl přijat do Vaší 2. preference, znamená to, že na Vaší 1. preferenci Vám Vaše výsledky nestačily.
Sára Endrová
10/6/2019 15:23new
Dobrý den,
mohla bych na vás dostat kontakt, prosím? Třeba e-mail? Mám stejný problém, zdá se mi, že to vůbec nedává smysl.. Ráda bych to s někým pořešila.
10/6/2019 18:30new
Co je na tom k nepochopení? Na jednooborovou japanistiku bylo přijato X uchazečů. Vy jste mezi nimi nebyli. Propadli jste pomyslným sítem do druhé preference. Tam jste přijati byli. 
10/6/2019 20:17new

Dobrý den,

pokud máte nějaké problémy s e-přihláškou, můžete nás kontaktovat na našem e-mailu pro uchazeče prihlaska@muni.cz.