8. 11. 2010 16:14nové
Dotazy specifické pro fakultu sociálních studií.
Lucie Petrová
4. 6. 2019 19:05nové
kombinace oborů
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné zvolit si jinou oborovou kombinaci, než jsem měla na prvním místě. V přihlášce mám napsané, že jsem se dostala ve všech přihláškách na svoji první kombinaci. Je možné se přesto ucházet o dvojobor, který mám až na druhé pozici?
Děkuji
5. 6. 2019 20:53nové

Dobrý den,

na každou podanou a zaplacenou přihlášku Vám může být nabídnuta maximálně jedna možnost zápisu, a to vždy do Vámi nejvíce preferovaného studijního plánu, do kterého můžete být přijata (na který Vám "stačí percentily"). Z preferencí již nyní vybírat nelze, pořadí preferencí studijních plánů jste volila při zakládání přihlášky.
17. 6. 2019 13:00nové
Environmentální studia

Dobrý deň,

rada by som sa opýtala na počet otázok, ktoré by mali byť na prijímacej skúške na magisterský obor Environmentální studia a aký dlhý čas je povolený na vypracovanie tohto testu? V prihláške som tieto údaje nenašla, bola tam spomenutá len informácia o forme otázok (multiple choice a aj otvorené), ale čas a počet otázok sa tam neuvádzajú. Zaujíma ma to z toho důvodu, že sa mám ten istý deň zúčastniť aj ešte ďalších prijímacích skúšok, tak by som potrebovala vedieť, či na ne stihnem prísť. Vopred ďakujem pekne za odpoveď.

S pozdravom zostáva,

Lenka Onušková.
18. 6. 2019 17:33nové

Dobrý den,

obraťte se prosím přímo na Studijní oddělení FSS (studijni@fss.muni.cz), děkuji za pochopení.
Jakub Mravec
27. 9. 2019 17:02nové
Prijímačky na Mgr Psychológiu
Dobrý deň chcel by som sa opýtať či sa budú tento semester vypisovať prijímačky na magisterský stupeň Psychologie pre nástup do jarného semestra 2020. Ďakujem pekne za odpoveď.
30. 9. 2019 09:57nové

Dobrý den,

tento program bohužel pro nástup do studia od jarního semestru 2020 v nabídce není. Přihlášku budete moci podat od 1. ledna do 30. dubna 2020 pro nástup ke studiu na podzim 2020.