8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Kateřina Nygrýnová
4/6/2019 16:56new
Zapis ke studiu

Dobry den,

chtela bych se zeptat, kdy zhruba budou importovany pozvanky ke studiu na bakalarske studium na Logopedii do e-prihlasek? Vim, ze zapisy probihaji 1. - 3.7., ale pozvanku jeste nemam.

Moc dekuji.
S pozdravem

Katerina Nygrynova
5/6/2019 20:59new

Dobrý den,

pozvánky z k zápisu by měly být do e-přihlášek importovány nejpozději týden před termínem zápisu. V případě pochybností prosím kontaktujte Oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).

Dobrý den.

Informace o zápisu už jsou k dispozici, ale neustále mi chybí slíbený výsledek, kolikátá jsem na přijímacím řízení byla. Když se něco slíbí, tak to tam má být... na emailovou adresu jsem psala dvakrát, dvakrát jsem dostala odpověď, že to v e-přihlášce bude rovněž k najití.
Nikol Nováková
14/6/2019 10:27new
Nemá někdo současné informace, jestli vůbec někdy bude možné zjistit své umístění? Na e-mail mi nikdo nereaguje...Podle mě je to informace, kterou chce vědět asi Kazdý a zveřejněna by být určitě měla, tak nevím, kde je chyba..
Na začátku června jsem se na to ptala 2x emailem a 2x mi paní z PedF odpověděla, že to bude importované spolu s informacemi k zápisu. Zřejmě si spletla umístění pořadím a hodnotu TSP, jinak to nechápu. Jenže percentil TSP byl znám dávno předtím, takže...fakt netuším, co se tam děje.
Nikol Nováková
18/6/2019 12:46new
Tak mi bylo řečeno, že pořadí u přijatých uchazečů nebude zveřejněno a tato informace nám nebude k dispozici. Generovala se pouze neprijatym uchazečům. Takže ti, kteří byli přijati, se své pořadí nedozví. :-)
19/6/2019 17:06new
Muzu se zeptat proc to tak potrebujete vedet? jako poradi?
Mate dojem, ez dochazi k nejake manipulaci s vysledky? Nebo proc? jako mne osobne docela staci, ze jsem prijata.
21/6/2019 22:05new
Tak znám lidi, kteří jsou soutěživí, no :-)