Thread: Odvolání/
Josef Seidl
3/6/2019 11:55new
Uchazeči pod čarou
Dobrý den,
pokud jsem první pod čarou, kdy se dozvím, zda se neuvolnilo místo a já bych se mohl zapsat ke studiu? Potřebuji to vědět, abych se, pokud se zde neuvolní místo, stihl zapsat na jiné škole.
Děkuji za odpověď
last modified 3/6/2019 12:50 new
nejdříve po zápisech do příslušného oboru, klidně až v srpnu třeba (každá fakulta si to řídí sama)... osobně bych na to moc nespoléhal (alternativně si můžeš na té záložní domluvit náhradní termín zápisu)
Josef Seidl
3/6/2019 13:18new
Do kdy je zápis na FSS obor Psychologie? Nebo kde to mohu zjistit?
Děkuji
Josef Seidl
18/6/2019 21:34new
A jak se dozvím, zda jsem byl případně přijat? V přihlášce, v mailu nebo poštou?
21/6/2019 19:03new

Dobrý den,

v případě dodatečného přijímání uchazečů bude fakulta dané jedince informovat (pravděpodobně e-mailem, ale zvolený prostředek komunikace se na každé fakultě může lišit).
Diana Gálovičová
8/7/2019 12:52new

Dobrý deň,

kedy príde teda to dodatočné rozhodnutie v prípade filozofickej fakulty? až niekedy v polovici augusta?
ďakujem.
12/7/2019 14:24new

Dobrý den,

k dodatečnému přijímání uchazečů může teoreticky dojít kdykoliv od termínu řádného zápisu až do začátku semestru (nebo pár týdnů předem). Toto si každá fakulta řídí sama a pokud vůbec k dodatečnému přijetí přistoupí, nelze blíže časově odhadnout kdy. Fakulty ale každoročně počítají s určitým procentem uchazečů, kteří jsou ke studiu přijati, ale nezapíšou se, proto rovnou přijímají o toto procento studentů více. K "dobírání" tedy dochází jen zcela ojediněle a není dobré se na něj spoléhat. Pokud byste byla přijata dodatečně, fakulta Vás bude informovat.