last modified 27/10/2008 13:19 new
Ostatní týkající se příjímacího řízení
21/6/2019 22:03new
Zápis
Všechno má pro a proti - nevím, kdy budou podzimní termíny zápisů, ale může se stát, že to bude až po zahájení registrace předmětů a vybírání si studijních skupin - a potom, pochopitelně, mají výhodu ti, kteří jsou již zapsaní a mohou si vybírat ze zatím kapacitně neomezené nabídky...
Dtto přihlášky na koleje...
Sára Nguyenová
22/6/2019 11:12new
Zápis ke studiu- maturita v září

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že maturitu vykonám 11. září,žádala jsem emailem (prijimaci.rizeni@phil.muni.cz) studijní oddělení o pozdější termín zápisu. Bohužel dosud mi nikdo nepotvrdil, že tak mohu učinit. Mám tedy znovu kontaktovat studijní oddělní? Nebo musím postupovat jinak? Děkuji za odpověď.Nguenová Sára
22/6/2019 12:34new

Dobrý den,

postupovala jste správně. Kolegyně na Oddělení pro přijímací řízení na FF všechny dotazy zpracovávají postupně, prosím mějte strpení a vyčkejte, až Vám odpoví. Pokud by se Vám odpovědi ani po více než týdnu nedostalo, zkuste OPPŘ FF kontaktovat opětovně.
Sára Nguyenová
16/7/2019 10:41new
Dobrý den, studijní oddělení jsem kontaktovala i podruhé, bohužel žádná odpověď opět nepřišla.Vzhledem k tomu, že jsem nyní v zahraničí, mám tedy postupovat jiným způsobem? Děkuji za odpověď. Nguyenová Sára
18/7/2019 07:36new

Dobrý den,

zkuste se tedy prosím obrátit na Studijní oddělení FF telefonicky. Kontakty najdete na https://is.muni.cz/podpora/studijni#fakulta1421. Během letních prázdnin je provoz Studijního oddělení omezen, úřední hodiny najdete vypsané na https://www.phil.muni.cz/student/vyveska-pro-studenty/provoz-studijniho-oddeleni-v-dobe-letnich-prazdnin-2019.

Studijní oddělení FF případně můžete kontaktovat i e-mailem na adrese studijni@phil.muni.cz.
23/6/2019 13:37new
Povinné fotenie sa pri zápise

Dobrý deň,

Minulý rok som sa fotila pri zápise na Přf. Štúdium som ukončila a prihlásila som sa na FF. Je nutné sa opätovne zúčastniť fotografovania alebo bude použitá fotka z minulého roku, ktorú mám v ISe?

Ďakujem za odpoveď.

Barbora Š.
Jakub Crhak
26/6/2019 21:23new
Maturita v září (termín odevzdání maturitního vysvěčení)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co mám udělat pro odevzdání maturitního vysvědčení, když mám ústní maturitní zkoušku 17.9. Můžu zažádat, že vysvědčení dodám později? Děkuji za odpověd
28/6/2019 08:42new

Dobrý den,

obraťte se na Studijní oddělení Vaší fakulty (kontakty viz https://is.muni.cz/studijni/) a informujte se o tom, jak postupovat.
Ondřej Majkut
22/7/2019 23:02new
Dodatečné přijímací řízení

Dobrý den,

nebyl jsem přijat na mou první preferenci, nicméně očekávám vyjádření ohledně odvolání na preferenci druhou. Prostřednictvím e-mailu jsem obdržel informace k dodatečnému přijímacímu řízení (nabídka oborů, které nebyly dostatečně naplněny) a rád bych věděl, zda mám čekat na vyjádření děkana ohledně odvolání, které jsem podával nebo se mohu jednoduše přihlásit na obor v dodatečném přijímacím řízení, který nebyl naplněn dostatečným počtem uchazečů. Děkuji.
23/7/2019 08:52new

Dobrý den,

při podání odvolání se přezkoumává, zda bylo rozhodnutí o přijetí/nepřijetí vydáno v souladu se zákonem a dalšími předpisy (podrobněji viz https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/odvolani-proti-rozhodnuti-o-prijetineprijeti-ke-studiu). Pokud tedy nemáte podezření na porušení předpisů a odvolal jste se pouze proto, že Vaše percentily nestačily na přijetí (tedy že jste nebyl přijat z kapacitních důvodů), tak se nemáte proti čemu odvolávat a Vaše odvolání bude zamítnuto.

Do dodatečného přijímacího řízení se přihlásit můžete.
Md Mahbubur Rahman
11/10/2019 21:06new
Entrance Exam

When will be started the entrance exam since I applied for master in business management department on 10.10.2019 ? How will I know regarding the entrance exam? May I have a sample test?

Thank you & best regards
Mahbubur Rahman Robin
last modified 14/10/2019 20:37 new

Hello,

there is no entrance examination test for the English-taught Business Management Master's study program. Admission is conditional upon the required uploaded documents listed at https://www.econ.muni.cz/en/admissions/masters-studies/application-requirements. After the application deadline (October 15), the Admission Committee reviews all the applications. You will be notified about the results by email by mid-November.
Md Mahbubur Rahman
last modified 14/10/2019 18:54 new
Thank you so much for your cordial response. See you and talk to you later if I get selected for the university. Best wishes.
Thread: TSP obecně/
Karolína Hubáčková
17/1/2019 16:12new
TSP 2018
Dobrý den. Je možné, že výsledky u TSP 2018 mohou být chybné?
19/1/2019 22:26new

Dobrý den,

pokud jste v zadání TSP z loňských let narazila na nějakou možnou chybu, napište nám to prosím na náš e-mail prihlaska@muni.cz. Nezapomeňte prosím do Vaší zprávy uvést o jaký rok, variantu a číslo otázky se jedná, děkuji.
Veronika Tomcová
28/1/2019 21:49new
Prominutí TSP 2019
Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat na magisterský obor Učitelství pro 1.stupeň, kde je pro prominutí konání TSP uvedena nutnost mít prospěl/a s vyznamenáním ze 3. a 4.ročníku. Stačí tento fakt doložit pouze okopírováním vysvědčení, která jsou podepsána ředitelem školy a je na nich razítko? Nebo je potřeba vysvědčení samostatně ověřovat?
Pokud mi budou prominuta TSP, znamená to automaticky, že budu přijata, nebo je zde možnost, že z důvodu vysokého zájmu přijata nebudu?
Moc děkuji za odpověď
Veronika Tomcová
30/1/2019 18:39new

Dobrý den,

studijní prospěch se dokládá kopiemi vysvědčení ze 3. a 4. ročníku gymnázia nebo
střední pedagogické školy. Kopie vysvědčení musí být ověřeny
kanceláří/ředitelstvím Vaší školy, notářské ověření není požadováno. Viz
https://is.muni.cz/do/ped/uredni_deska/studijni/informace_o_prijimacim_rizeni_pro_akademicky_rok_2019_2020/Bc_Podminky_a_kriteria_Priloha_1_Podminky_pro_prominuti_TSP.pdf. Podpis ředitele školy s razítkem je jako ověření v pořádku. Pokud Vám bude přijímací zkouška prominuta, znamená to, že budete přijata.
Adam Calábek
23/3/2019 10:45new
Den konání TSP
Dobrý den, rád bych se zeptal na přesný čas konání TSP a oborových testů (Biologie se základy chemie) dne 27.4.
Děkuji
24/3/2019 20:03new

Dobrý den,

přesné místo, čas a termín konání Vašeho TSP a dalších testů se dozvíte ve Vaší pozvánce k přijímacím zkouškám. Pozvánky k TSP budou nejpozději začátkem dubna importovány do e-přihlášek.
16/4/2019 18:24new
Změna
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda li je nějak možné změnit město, ve kterém TSP píši. Vím,že jsme si mohli dříve vybrat, ale bohužel mi do toho vlezla terénní výuka a změna místa přijímací zkoušky by mi pomohla. Předem Vám děkuji za odpověď.
L.Š.
17/4/2019 17:03new

Dobrý den,

změna termínu TSP je v současné době již velmi komplikovaná a je možná pouze ze skutečně závažného důvodu (např. přímá kolize s maturitní zkouškou), který je třeba doložit patřičným potvrzením. Pokud je to Váš případ, doložte, prosím, svou žádost zasláním potvrzení na e-mail prihlaska@muni.cz a my Vás v nejbližší době vyrozumíme, zda je možné Vaší žádosti vyhovět.
Šárka Matoušková
last modified 24/4/2019 08:36 new
Pozvánka
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat kde přesně najdu pozvánku k přijímacím zkouškám. Ještě mi nepřišlo nic ohledně toho kde a kdy mám být.
Děkuji za odpověď
Pavel Navrátil
24/4/2019 11:01new
Pokud nejsi nějaká výjimka, měla by jsi ji mít ve formě pdf. (tím si nejsem jistý) přímo ve tvojí e-přihlášce v sekci "informace k přijímacímu řízení".
Šárka Matoušková
25/4/2019 08:49new
To když rozkliknu a na cokoliv co na té stránce kliknu, tak se mi nezobrazí v pdf.
25/4/2019 12:14new

Dobrý den,

hlásíte se do sdruženého studia na FSS a jako přijímací testy jste vybrala kombinaci OSP+ZSV od společnosti Scio. TSP tedy konat nebudete, proto ve Vaší e-přihlášce pozvánku k TSP nemáte. Na Scio testy se uchazeči hlásí sami přes web Scio, od nás tedy žádné informace ani pozvánky nedostávají.

Poslední akceptovaný termín Scio testů je 1.5.2019 (viz "Důležité termíny" na https://www.fss.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/prijimaci-rizeni). Na Scio testy se uchazeči přihlašují sami na webu Scio (viz https://scio.cz/nsz/terminy/).
Marie Koudelková
28/4/2019 12:13new
TSP 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné, že ve variantě 05 byla jedna otázka chybně zadaná. Konkrétně v části verbální myšlení byla otázka, abychom vybrali dvojici slov. Přitom ve výběru dvojice slov nebyly - byly na výběr pouze jednoslovné odpovědi. Je možné se na nesprávnost nějak odvolat?
28/4/2019 21:50new

Dobrý den,

napište nám prosím na naši e-mailovou adresu pro uchazeče prihlaska@muni.cz, děkuji.
Barbara Balcárková
29/4/2019 10:51new
Ahoj, také jsem měla verzi 05 a přidávám se k tvé připomínce.
193.165.24.*
29/4/2019 12:46new
Také jsem si toho všimla.
Pavel Navrátil
last modified 1/5/2019 10:07 new
Oborový test AJ
Dobrý den, 28.4. jsem psal testy z angličtiny, přičemž na konci testu nám řekli, že výsledky budou nejpozději 30.4. v naší e-příhlášce. Chci se zeptat, jestli se něco stalo s mým testem, případně jestli se jenom prostě nestíhá a výsledky budou později?
Díky za odpověď.
P.S.: Je taky možné, že jsem s uvedeným datem přeslechl a v tom případě se omlouvám.
Iva Frýbortová
2/5/2019 09:28new
Dobrý den, mám stejný dotaz.
Kristýna Dymáčková
2/5/2019 17:23new
Dobrý den, mám stejný dotaz. U zkoušek nám bylo sděleno datum 30. dubna. Oborové testy z AJ 12:00, učebna 50, 27.4.
2/5/2019 18:00new

Dobrý den,

výsledky oborových testů na Pedagogické fakultě budou do e-přihlášek importovány nejpozději do konce příštího týdne (tj. do 12.5.2019).