8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
31/5/2019 13:52new
Zápis
Vysvedceni se da overit z 60 kč na kazdem CzechPointu, tedy treba na poste.
Klára Měšťánková
1/6/2019 23:44new
Důvod nepřijetí
Dobrý den,
obdržela jsem odůvodnění nepřijetí, ale potřebovala bych ho upřesnit. Píše se tam, že pořadí posledního přijatého bylo 554 a moje 280. I přesto jsem však nebyla do programu přijata. Má smysl se odvolávat, nebo jsem špatně pochopila systém přijímání uchazečů?
5/6/2019 20:57new

Dobrý den,

obraťte se s Vaším problémem na Oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz) a požádejte o přezkoumání.
Kateřina Nygrýnová
4/6/2019 16:56new
Zapis ke studiu

Dobry den,

chtela bych se zeptat, kdy zhruba budou importovany pozvanky ke studiu na bakalarske studium na Logopedii do e-prihlasek? Vim, ze zapisy probihaji 1. - 3.7., ale pozvanku jeste nemam.

Moc dekuji.
S pozdravem

Katerina Nygrynova

Dobrý den.

Taktéž by mě to zajímalo. Dostala jsem z PdF odpověď dne 22.5., že "nejpozději do 14 dnů" budou do e-přihlášek importovány pozvánky k zápisu a pořadí u přijímací zkoušky. A nikde nic...
5/6/2019 20:59new

Dobrý den,

pozvánky z k zápisu by měly být do e-přihlášek importovány nejpozději týden před termínem zápisu. V případě pochybností prosím kontaktujte Oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).

Dobrý den.

Informace o zápisu už jsou k dispozici, ale neustále mi chybí slíbený výsledek, kolikátá jsem na přijímacím řízení byla. Když se něco slíbí, tak to tam má být... na emailovou adresu jsem psala dvakrát, dvakrát jsem dostala odpověď, že to v e-přihlášce bude rovněž k najití.
Nikol Nováková
14/6/2019 10:27new
Nemá někdo současné informace, jestli vůbec někdy bude možné zjistit své umístění? Na e-mail mi nikdo nereaguje...Podle mě je to informace, kterou chce vědět asi Kazdý a zveřejněna by být určitě měla, tak nevím, kde je chyba..
Na začátku června jsem se na to ptala 2x emailem a 2x mi paní z PedF odpověděla, že to bude importované spolu s informacemi k zápisu. Zřejmě si spletla umístění pořadím a hodnotu TSP, jinak to nechápu. Jenže percentil TSP byl znám dávno předtím, takže...fakt netuším, co se tam děje.
Nikol Nováková
18/6/2019 12:46new
Tak mi bylo řečeno, že pořadí u přijatých uchazečů nebude zveřejněno a tato informace nám nebude k dispozici. Generovala se pouze neprijatym uchazečům. Takže ti, kteří byli přijati, se své pořadí nedozví. :-)
19/6/2019 17:06new
Muzu se zeptat proc to tak potrebujete vedet? jako poradi?
Mate dojem, ez dochazi k nejake manipulaci s vysledky? Nebo proc? jako mne osobne docela staci, ze jsem prijata.
21/6/2019 22:05new
Tak znám lidi, kteří jsou soutěživí, no :-)
15/6/2019 14:28new

Dobrý den,

pokud tyto informace stále v e-přihlášce nemáte, obraťte se prosím na Oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).
26/6/2019 07:47new
Informace o přijetí - navazující magisterské

Dobrý den,
kdy prosím budeme vědět, zda jsme přijati na navazující magisterské studium? Nikde se nemůžeme dohledat nějakého data. Dále se chci zeptat - do ISu byly postupně nahrány body a percentily že ZVČ a oborových testů a včera tam přibyly dvě políčka "CELKOVÝ VÝSLEDEK", přičemž tam jsou dvě různá čísla. Co prosím obě čísla znamenají?

Děkuji za odpověď
26/6/2019 13:48new
Dobrý den,
Mám pocit, že dnes měla zasedat komise, výsledky by tedy měly být zveřejněny dnes nebo zítra...
last modified 26/6/2019 14:53 new

Dobrý den,

termín zasedání přijímací komise pro NMgr. programy na Pedagogické fakultě byl odsunut na 2.7.2019 (viz https://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/vysledky-prijimaciho-rizeni). Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí budou tedy v e-přihláškách uveřejňována v dohledné době po proběhnutí tohoto zasedání.

Ohledně dvou celkových výsledků bych Vám nerada sdělovala nepřesné informace, informujte se proto prosím přímo na Oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).
Michaela Strnadová
26/6/2019 11:33new
Změna VŠ
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak to funguje, když se dostavím k zápisu 2.7, ale na jiný obor, na který jsem nebyla přijata z kapacitních důvodů, by mě následně po zápise vzali, když se přijatí rozhodnou jít na jinou školu? Je možné vzít přihlášku zpět nebo to funguje tak, že když se jednou zapíšu, je to závazné a na ostatních oborech mě automaticky vyřadí z pořadí a nemám šanci k přijetí? Děkuji za odpověď.
26/6/2019 14:55new

Dobrý den,

zapsat se můžete do kolika programů najednou chcete. Z "pořadníků" pro případné dodatečné přijetí na jiné programy Vás to nevyřazuje. Dnem zápisu se závazně stáváte studentem MU, ale studia můžete kdykoliv z vlastní vůle ukončit jeho zanecháním, klidně i den po zápisu (podrobněji viz https://www.muni.cz/studenti/neuspesne-ukonceni-studia/zanechani-studia).
26/6/2019 15:04new

Zápis je závazný neboť v daný okamžik získáváš práva a povinnosti studenta - pokud chceš, můžeš využít svého práva studium zanechat (pozor, je třeba to učinit formálně, ne jen to nechat vyhnít - navíc z toho plynou důsledky ve formě studijní historie).

Zápis však nijak nesouvisí s jinými obory, pakliže na ně byla podána samostatná přihláška, je tedy možno být zapsán do neomezeného počtu studií zároveň (naopak, pokud jedna přihláška obsahovala pořadník preferovaných oborů, přijetím do jednoho ji není možné využít v dalším = jedna přihláška ke každému studiu).
Nikola Ichnatíková
8/7/2019 12:06new
Počet bodů u přijímacích zkoušek
Dobrý den, pokud by byla snížena bodová hranice pro přijetí na Navaz Mgr., bude tato informace v informačním systému, nebo se mám dotazovat jinde?
Děkuji za odpověď.
12/7/2019 14:26new

Dobrý den,

pokud by došlo ke snížení bodové hranice pro přijetí a byla byste díky tomu přijata do studia, změní se status Vaší e-přihlášky.
Marie Koudelková
10/7/2019 10:43new
Dobirani studentů do 1. ročníku
Dobrý den, ráda bych se zeptala kdy budete studenty informovat o případném dobirani na obor angličtina na pedf? Předem děkuji za odpověď.
12/7/2019 14:25new

Dobrý den,

k dodatečnému přijímání uchazečů může teoreticky dojít kdykoliv od termínu
řádného zápisu až do začátku semestru (nebo pár týdnů předem). Toto si každá
fakulta řídí sama a pokud vůbec k dodatečnému přijetí přistoupí, nelze blíže
časově odhadnout kdy. Fakulty ale každoročně počítají s určitým procentem
uchazečů, kteří jsou ke studiu přijati, ale nezapíšou se, proto rovnou přijímají
o toto procento studentů více. K "dobírání" tedy dochází jen zcela ojediněle a
není dobré se na něj spoléhat. Pokud byste byla přijata dodatečně, fakulta Vás
bude informovat.
8/11/2010 16:24new
Dotazy specifické pro fakultu sportovních studií.
Pavel Navrátil
24/1/2019 21:13new
Přijímací zkouška
Dobrý den, hlásím se na obor Tělesná vychova a sport + angličtina, co jsem pochopil, budu absolvovat TSP testy (které ve výsledných bodech představují 25%), FSPS testy (taky 25%) a fyzické testy (50%), ale jelikož mám angličtinu, budu psát i test z angličtiny, u kterého si nejsem vůbec jistý, jak a jestli se jeho výsledek započítává do výsledných bodů (nebo je u tohoto testu jen nejnižší povinná hranice bodů?).
A je pravda, že se test z angličtiny skládá z písemné a poslechové části (která je v rámci jednoho testu) a ústní (která bude od toho testu separována)?
Díky za odpověď.
P.S.:Snažil jsem se dotaz zformulovat co nejpochopitelněji, pokud se mi to nepodařilo, omlouvám se.
27/1/2019 16:23new

Dobrý den,

pokud se hlásíte do sdruženého studia, tak abyste byl přijat, tak musíte úspěšně vykonat přijímací zkoušky do obou Vámi zvolených oborů zvlášť.

Přijímací zkouška z anglického jazyka (pro program Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání) se skládá z písemného testu s výběrem odpovědí (50 otázek) z oblasti slovní zásoby, mluvnice, výslovnosti, porozumění textu a zařazeno je i několik otázek zjišťujících základní orientaci uchazečů v oblasti reálií anglicky mluvících zemí. Viz https://is.muni.cz/do/ped/uredni_deska/studijni/informace_o_prijimacim_rizeni_pro_akademicky_rok_2019_2020/Bc_Podminky_a_kriteria_Priloha_2_Informace_o_odbornych_a_talentovych_zkouskach.pdf.
176.74.157.*
3/2/2019 16:05new
SEBS
Dobrý den,
hlásím se na SEBS, co se týče vědomostního testu, tak se dělá jen FSPS test?
TSP test se neděla?
6/2/2019 10:08new

Dobrý den,

přijímací řízení do programu Tělesná výchova a sport sestává z písemného testu na FSpS a z praktické přijímací zkoušky z TV (viz https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/23356-telesna-vychova-a-sport). TSP není přijímacím testem na Fakultu sportovních studií.
Kristýna Oberreiterová
10/4/2019 18:25new
Náhradní termín

Dobrý den,

Ráda bych se zeptala, za jakých podmínek je možné absolvovat praktickou zkoušku z tělesné výchovy v náhradním termínu? Díky alergické reakci se nemohu zúčastnit řádného termínu. Stačí doložit pouze potvrzení od praktického lékaře?

Děkuji za odpověď
11/4/2019 16:34new

Dobrý den,

o náhradní termín přijímacích zkoušek na FSpS je možné žádat v případě nemoci nebo zranění, musí být doloženo potvrzením lékaře. Žádost se podává v e-přihlášce nejpozději do 15.4. pro TV a do 6.5. pro písemný test FSpS (viz https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/terminy-bc-963.html). Pro bližší informace se můžete obrátit přímo na Studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz).
Vendula Juklová
14/4/2019 23:32new
Změna oboru
Dobrý den,nahlásila jsem se na Obor Tělesná výchova a sport Trenerstvi, ale mnohem více by mi vyhovoval obor Osobní a kondiční trenér.
Je ještě nějaká možnost to změnit?
Dekuji
15/4/2019 17:08new

Dobrý den,

změnit přihlášku na jiný program bohužel není možné. Změny v přihláškách do Bc. programů bylo možně dělat pouze do konce období pro podávání přihlášek (tj. do konce února).
Renata Smíšková
9/5/2019 16:01new
Přijímací zkouška Fyzioterapie

Dobrý den,

psala jsem přijímací zkoušku na obor Fyzioterapie na FSpS. Psala jsem variantu testu 81. Otázka č.1 byla:

Každá lidská dospělá buňka má: a) 46 chromozomů‌ b) 22 párů chromozomů‌
c) 23 chromozomů‌ d) 36 chromozomů‌

Většina lidských buněk je diploidní a tedy má 46 chromozomů (odpověď a), ale pohlavní buňky jsou haploidní a mají 23 chromozomů. Vzhledem k tomu, že je v zadání napsáno "každá buňka", měla by tedy být správně odpověď c) a nikoli a), což je uvedeno v řešení.

Děkuji za odpověď a případné vysvětlení.