8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
17/8/2020 20:47new
Dodatečné přijímací řízení - Psychologie
Dobrý večer,
můžu se zeptat, kdy bych se případně dozvěděla o dobírání na obor Psychologie + jak tohle dobírání dopadlo?
Ještě by mě zajímala jedna věc. Loni jsem byla nepřijata, protože jsem měla percentil 43 a v pořadí jsem byla 237. Pak jsem ve statistikách zjistila, že poslední přijatý měl percentil 45. To znamená, že se tolik lidí dobíralo? Vím, že byl ještě přijímací pohovor, ale i tak mi to, vzhledem k zájmu o studium Psychologie, moc nesedí.
Letos jsem byla 154.-160., tak by mě zajímalo, jak na tom eventuálně jsem. Předem děkuji za každý postřeh! :)
P. S. Na studijní jsem psala, ale chápu, že jsou zahlcení maily, tak neodpovídají.
Hezký večer!
22/8/2020 13:21new

Vážená paní Nováková,

v letošním roce bylo přijato do Vámi zmíněného programu 95 uchazečů. Vaše pořadí je, jak sama zmiňujete 154.-160. Statistika z minulého roku uvádí, že poslední přijatý uchazeč měl percentil 45. Vy, jak sama zmiňujete jste tohoto percentilu nedosáhla a tudíž byla kapacita programu naplněna uchazeči, kteří dosáhli u přijímací zkoušky lepšího výsledku. V případě automatického dobírání fakulta e-mailem informuje přímo uchazeče, kterým hodlá při nenaplnění kapacity zápis umožnit. Zda již k dobírání došlo, či zda k němu dojde ví, bohužel, pouze studijní oddělení fakulty. Proto Vás prosím o vyčkání odpovědi z fakulty. Mrzí mne, že Vám nemohu poskytnout přívětivější odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení
23/8/2020 08:55new
Děkuji za odpověď.