8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Miroslava Fabianová
23/7/2020 11:53new
2 preferencie v prihláške
Dobrý deň.
V rámci prijímacieho konania na filozofickú fakultu mám v jednej prihláške dve preferencie.
1. Sdružená umenovedna studia,
2. v kombinácii s ekonomiou
Včera sa mi v prihláške zobrazilo, že som bola prijatá na svoju prvú preferenciu. Avšak v súčasnosti mám väčší záujem zapísať sa a nastúpiť na svoju 2. preferenciu. Dá sa nejako zistiť, či som na ňu bola prijatá? Nie je mi úplne jasné, ako to funguje s tými preferenciami.
23/7/2020 16:45new
V rámci preferencí si nemůžete vybírat. Pokud jste byla přijata na první preferenci, nemůžete se rozhodnout pro druhou. Je to vše popsané například zde - tyto informace jsou stále k dispozici:
https://is.muni.cz/do/ped/uredni_deska/studijni/informace_o_prijimacim_rizeni_pro_akademicky_rok_2019_2020/Priklad_podani_prihlasky_z_pohledu_uchazece.pdf
last modified 26/8/2020 18:33 new
Omlouvám se za nechápavost, ale zřejmě není možné dodatečně za přihlášku zaplatit? Hlásila jsem se na nmgr. jednooborové UZSV + sdružené studium s CJU, ale ještě jsem si dávala přihlášku na další bakalářský obor, kam jsem nevěděla, jestli se dostanu. Proto jsem uvedla preference, jak jsem uvedla (první jako jednooborové ZSV), ale přiznám se, že mě nenapadlo podat přihlášku zvlášť. Předem děkuji!
11/9/2020 13:21new
Dobrý den,
je mi líto, ale je po termínu, a tak z administrativních důvodů již nelze platit poplatky za přihlášky.