8/11/2010 16:23new
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
last modified 29/7/2020 17:47 new
Přijímačky navazující magisterské studium

Dobrý den, chtěl jsem se jen zeptat. Ukončil jsem bakalářské studium a nyní mam podanou přihlášku na navazující magisterské studium obor učitelství pro základní školy - němčina. V přihlášce mám stále "dosud nerozhodnuto", tak jsem se chtěl zeptat, zda takhle čeká více lidí co navazují nebo kdy se toto řeší?

Děkuji předem za všechny ohlasy.
31/7/2020 00:11new

No předpokládám, že pokud přijímačky do navazujícího studia jsou začátkem září (do těch programů, kde se konají i ty "odborné") a zápis do studia koncem září, bude zasedat jedna přijímací komise někdy v tom mezidobí a nebudou to drobit zvlášť pro programy "bez dodatkových testů". Nehledě k tomu, že i na té němčině může jít někdo ke státnicím až v září.

Pokud to "dosud nerozhodnuto" svítí tam, kde pak bude rozhodnutí o přijetí, tak by to mělo být v pořádku (i kdyby byl někde níže například údaj o tom, že přijímací zkouška byla odpuštěna/vykonána na určitý počet bodů), protože formálně musí zkrátka rozhodnout přijímací komise.

V případě nejasností je zde studijní oddělení, vypadá to, že přijímací řízení má na starosti paní/slečna Bednářová: https://www.ped.muni.cz/student/studijni-oddeleni .